Sylvia Kirschenmann en Kate Gerbers worden technisch managers van respectievelijk de jeugd en de mini's. Victoria wil daarmee de trainingen een nieuwe impuls geven.
Sylvia (foto) is per volgend seizoen eindverantwoordelijk voor het technisch beleid van de jeugd (breedte) en de trainingen en zal in haar nieuwe functie in nauw contact
staan met alle trainers van de breedte. Op trainingsdagen coacht en begeleidt zij de jeugdtrainers met als doel dat het algehele trainingsniveau toeneemt en dat de kinderen met nog meer plezier naar de trainingen komen. Ook zal Sylvia nauwer contact onderhouden met de coaches zodat er meer afstemming is tussen training en wedstrijden.
Sylvia komt over van Leonidas, maar is geen onbekende bij Victoria. Zij heeft op de club gespeeld en was coach en trainer van veel teams. Sylvia heeft verschillende opleidingen gedaan op het gebied van sport en coaching en is HT3 trainer.
Ook bij de mini's krijgen de trainingen een nieuwe impuls. Vanaf september wordt Kate verantwoordelijk voor de trainingen van alle mini's op de woensdag en vrijdag. Kate zal daarom haar taken als lijncoördinator van de nu 1e jaars F overdragen aan Lotte Kicken, die de minicommissie komt versterken.
Sylvia en Kate zijn samen al druk bezig met de plannen voor volgend seizoen en sluiten daarbij logischerwijs aan bij de hockeyvisie en -strategie van Victoria zoals die ook door de selectieteams wordt nageleefd.
Deze acties zijn in lijn met de toezeggingen die door het bestuur zijn gedaan tijdens de laatste Algemene Ledenvergadering waarbij specifiek is aangegeven dat Victoria wil investeren in de jeugd, en dan met name de trainingen.
Foto: Jan Lelieveld