Victoria Hockey
 
 


Olaf Reimers

Functie :Voorzitter


Guillaume Stille

Functie :Vice-voorzitter


Stephan Sluijters

Functie :Secretaris


Rogier Kerkhof

Functie :Penningmeester


Willem Gerbers

Functie :Commissaris Top Hockey Senioren


Myra van Woerkens

Functie :Commissaris Top Hockey Jeugd


Saskia van Putte

Functie :Commissaris Breedte Senioren


Henriëtte Dekker

Functie :Commissaris Breedte Jeugd


Desirée Leemreis-van Noord

Functie :Commissaris Mini's
 
 


Henriëtte Dekker

Functie :Commissaris


Marjolein Appel

Functie :Lijncoördinator JAB-breedte


Pieter Tavenier

Functie :Lijncoördinator JAB-breedte


Bertil van Delft

Functie :Lijncoördinator JCD-breedte


Frank Keuchenius

Functie :Lijncoördinator JCD-breedte


Mechteld van den Brandeler

Functie :Lijncoördinator MAB-breedte


Nynke Wassink-Smit

Functie :Lijncoördinator MAB-breedte


Jacco Janssen

Functie :Lijncoördinator MC-breedte


Bertil van Delft

Functie :Lijncoördinator MC-breedte


Wies Witjes

Functie :Lijncoördinator MD-breedte


Sylvia Kirschenmann

Functie :Technisch Directeur Jeugd (breedte)
 
 


Saskia van Putte

Functie :Commissaris


Anouk van Rooyen

Functie :Commissielid


Arjan van Koten

Functie :Trimhockey
 
 


Desirée Leemreis-van Noord

Functie :Commissaris


Erik van Swaaij

Functie :Lijncoördinator 2e jaars E


Wies Witjes

Functie :Lijncoördinator 2e jaars E


Lotte Kicken

Functie :Lijncoördinator 1e jaars E


Naomie Kroon

Functie :Lijncoördinator 1e jaars E


Desirée Leemreis-van Noord

Functie :Lijncoördinator 2e jaars F


Alexander Renner

Functie :Lijncoördinator 2e jaars F


Soraya Goldewijk

Functie :Lijncoördinator 2e jaars F


Caroline Jongerius

Functie :Lijncoördinator 1e jaars F


Monique Gorisse

Functie :Lijncoördinator 1e jaars F


Carine Rhodius-Wagener

Functie :Lijncoördinator 2e jaars Fun


Virginie Meuleman-van Waning

Functie :Lijncoördinator 2e jaars Fun


Carine Rhodius-Wagener

Functie :Lijncoördinator 1e jaars Fun


Virginie Meuleman-van Waning

Functie :Lijncoördinator 1e jaars Fun


Margriet Kapiteijn

Functie :Lijncoördinator 1e jaars Fun


Desirée Leemreis-van Noord

Functie :Trainingsleden


Anne-Kathy Gerbers-Exalto

Functie :Technisch Directeur Mini's


Fleur van Dam-Hertzberger

Functie :Evenementen


Vanessa Claassen-van der Velden

Functie :Evenementen


Tessa van Zwienen-Flu

Functie :Evenementen


Maarten Kuster

Functie :Penningmeester
 
 


Otto de Witt Wijnen

Functie :Voorzitter, coördinator CS-examens


Menno Vogel

Functie :Coördinator TC-poule en CS+


Ron Spek

Functie :Coördinator Scheidsrechters Breedte junioren


Berend Sluijters

Functie :Coördinator Jeugdpoule


Daniël Veerman

Functie :Commissielid
 
 


Patrick Luijkx

Functie :Voorzitter


Patrick Bastiaan

Functie :Commissielid


Martijn Tolenaar

Functie :Commissielid


Job Goedegebuur

Functie :Commissielid


Kasper Klop

Functie :Commissielid
 
 


Joke Berkelbach van der Sprenkel

Functie :Ledenadministratie


Nancy Salomons

Functie :Coördinator Rotterdampas


Myra van Woerkens

Functie :Coördinator Commissaris v/d Dag


Oscar van Bergen Walravan

Functie :Kascommissie


Renske van Kinderen

Functie :Kascommissie


Wijnand Tutuarima

Functie :Kascommissie


Aleks Fiege

Functie :Horeca Commissie


Jacqueline Smeets

Functie :Vertrouwenspersoon


Desirée Leemreis-van Noord

Functie :Corona-coördinator
 

Beleids Commissie

 


Pieter Halenbeek

Functie :Beleidscommissie


Meike Geertsma

Functie :Beleidscommissie


Willem Gerbers

Functie :Beleidscommissie


Marco van Wijk

Functie :Beleidscommissie
 

Commissie Vrienden Van Victoria

 


Willem Gerbers

Functie :Vrienden Van Victoria


Gregory Haas

Functie :Vrienden Van Victoria
 

Communicatie Commissie

 


Sabine Sluijters-Hogewind

Functie :Voorzitter


Bobbi Schippers

Functie :Social Media


Laurens Sprenger

Functie :Social Media


Eibert Engelsman

Functie :Webmaster


Maciel Toorenvliet-Stoker

Functie :Commissielid


Maurits Eykman

Functie :Commissielid
 

Gevonden Voorwerpen Commissie

 


Aletta van Ommeren

Functie :Gevonden voorwerpen


Mandy van Dijk

Functie :Gevonden voorwerpen


Tal Willems-Addadi

Functie :Gevonden voorwerpen
 

Materiaal Commissie

 


Menno Maingay

Functie :Keepers Materiaal


Rob Manuputty

Functie :Keepers Materiaal
 

Trainingscommissie

 


Sylvia Kirschenmann

Functie :Technisch Directeur Jeugd (breedte)


Anne-Kathy Gerbers-Exalto

Functie :Technisch Directeur Mini's


Walram van Limburg Stirum

Functie :Trainingscoördinator


Saskia van Putte

Functie :Trainingscoördinator Senioren


Bas Seelen

Functie :Commissielid


Veerle Lubbers

Functie :Commissielid namens D1


Frederique van Oss

Functie :Commissielid namens H1


Anouk Meeter

Functie :Techniek op Zondag
 

Tucht Commissie

 


Eric van Niekerk

Functie :Tuchtcommissie


Ellen Nieuwenhuis

Functie :Tuchtcommissie


Ilva van den Noordt

Functie :Tuchtcommissie


Rob Manuputty

Functie :Tuchtcommissie
 

Wedstrijdsecretariaat Veld

 


Bas Seelen

Functie :Beheer digitaal wedstrijdformulier


Aletta van Ommeren

Functie :Beheer digitaal wedstrijdformulier


Lot Ledeboer-van Heek

Functie :Senioren


Bas Seelen

Functie :Jeugd en Mini's


Aletta van Ommeren

Functie :Jeugd en Mini's
 

Wedstrijdsecretariaat Zaal

 


Bas Seelen

Functie :Beheer digitaal wedstrijdformulier


Aletta van Ommeren

Functie :Beheer digitaal wedstrijdformulier


Bas Seelen

Functie :Senioren


Aletta van Ommeren

Functie :Senioren


Bas Seelen

Functie :Jeugd en Mini's


Aletta van Ommeren

Functie :Jeugd en Mini's
 
 


Myra van Woerkens

Functie :Commissaris


Eelko van Roon

Functie :Technisch Directeur


John Roskott

Functie :Secretaris


Michiel Spanjaart

Functie :Lijncoördinator JAB-top


Michiel Spanjaart

Functie :Lijncoördinator JC-top


Vincent Hafkamp

Functie :Lijncoördinator JD-top


Arthur Linssen

Functie :Lijncoördinator MAB-top


Arthur Linssen

Functie :Lijncoördinator MC-top


Vincent Hafkamp

Functie :Lijncoördinator MD-top


Els van Eijck-Berentzen

Functie :Lijncoördinator Mini's-top


Mariëlle van Wiechen-van Doorne

Functie :Lijncoördinator Keepers-top


Mariëlle van Wiechen-van Doorne

Functie :Coördinator Zaal-top
 
 


Willem Gerbers

Functie :Commissaris
 
 


Caroline van Dijck-Boetzelaer

Functie :Communicatie KNHB en intern


Anne-Kathy Gerbers-Exalto

Functie :Zaal op Zondag


Menno Vogel

Functie :Commissielid


Michiel Oranje

Functie :Commissielid


Jacqueline de Maar

Functie :Commissielid


Rachel West

Functie :Commissielid