Victoria Hockey
Kies een ander team :

MA3


Teamfoto


Wedstrijden
Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr HC Alphen MA2 0 n.n.b uit route
9 mei Goudse MHC MA2 n.n.b thuis
16 mei Klein Zwitserland MA4 n.n.b thuis
6 jun Berkel Rodenrijs MA3 0 n.n.b uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MA2 6 15 5 0 1 15 7 0
2 Tempo '34 MA1 6 15 5 0 1 14 7 0
3 Noordwijk MA2 6 12 3 3 0 14 8 0
4 Klein Zwitserland MA4 6 11 3 2 1 14 10 0
5 Berkel-Rodenrijs MA3 6 7 2 1 3 8 10 0
6 Victoria MA3 6 5 1 2 3 13 12 0
7 Gouda MA2 6 3 1 0 5 8 16 0
8 Capelle MA2 6 0 0 0 6 4 20 0

Uitslagenmatrix
  Alphen MA2Gouda MA2Klein Zwitserland MA4Noordwijk MA2Tempo '34 MA1Victoria MA3Capelle MA2Berkel-Rodenrijs MA3
Alphen MA2   3-2 1-2 3-1
Gouda MA2   1-3 2-4 2-1
Klein Zwitserland MA4 1-3   2-2 3-3 3-1
Noordwijk MA2   2-1 1-1 2-2
Tempo '34 MA1 3-1   3-2 4-1
Victoria MA3 1-2   5-1
Capelle MA2 0-2 0-3   1-3
Berkel-Rodenrijs MA3 0-3 2-0 0-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland MA4 Noordwijk MA2 2-2 Definitief
.. Capelle MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 1-3 Definitief
.. Alphen MA2 Gouda MA2 3-2 Definitief
.. Tempo '34 MA1 Victoria MA3 3-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs MA3 Alphen MA2 0-3 Definitief
.. Noordwijk MA2 Tempo '34 MA1 2-1 Definitief
.. Gouda MA2 Klein Zwitserland MA4 1-3 Definitief
.. Victoria MA3 Capelle MA2 5-1 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Noordwijk MA2 Victoria MA3 1-1 Definitief
.. Alphen MA2 Capelle MA2 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland MA4 Berkel-Rodenrijs MA3 3-1 Definitief
.. Tempo '34 MA1 Gouda MA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Capelle MA2 Klein Zwitserland MA4 0-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MA3 Tempo '34 MA1 0-1 Definitief
.. Gouda MA2 Noordwijk MA2 2-4 Definitief
.. Victoria MA3 Alphen MA2 1-2 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Tempo '34 MA1 Capelle MA2 4-1 Definitief
.. Klein Zwitserland MA4 Alphen MA2 1-3 Definitief
.. Gouda MA2 Victoria MA3 2-1 Definitief
.. Noordwijk MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 2-2 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Berkel-Rodenrijs MA3 Gouda MA2 2-0 Definitief
.. Capelle MA2 Noordwijk MA2 0-3 Definitief
.. Alphen MA2 Tempo '34 MA1 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland MA4 Victoria MA3 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Alphen MA2 Victoria MA3 Sportpark Zegersloot
  Klein Zwitserland MA4 Capelle MA2 15:50 Sportpark 'HCKZ'
  Noordwijk MA2 Gouda MA2 t/o zwembad BinnenZee
  Tempo '34 MA1 Berkel-Rodenrijs MA3 16:15 Zuidelijk Randpark
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Alphen MA2 Klein Zwitserland MA4 Sportpark Zegersloot
  Berkel-Rodenrijs MA3 Noordwijk MA2 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Capelle MA2 Tempo '34 MA1 Sportp. 'Schenkel'
  Victoria MA3 Gouda MA2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Gouda MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Noordwijk MA2 Capelle MA2 t/o zwembad BinnenZee
  Tempo '34 MA1 Alphen MA2 Zuidelijk Randpark
  Victoria MA3 Klein Zwitserland MA4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Alphen MA2 Noordwijk MA2 Sportpark Zegersloot
  Berkel-Rodenrijs MA3 Victoria MA3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Capelle MA2 Gouda MA2 Sportp. 'Schenkel'
  Klein Zwitserland MA4 Tempo '34 MA1 Sportpark 'HCKZ'