Victoria Hockey
Kies een ander team :

H03


Teamfoto


Wedstrijden
Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei R.H.V. Leonidas H5 0 n.n.b uit route
17 mei Ring Pass Delft H3 n.n.b thuis
24 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H3 n.n.b thuis
7 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H2 46 n.n.b uit route
14 jun DSHC H2 n.n.b thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H4 12 29 9 2 1 50 23 0
2 Victoria H3 12 25 8 1 3 36 24 0
3 HUDITO H2 12 24 8 0 4 35 27 0
4 Cartouche H3 12 20 5 5 2 34 24 0
5 Groen-Geel H2 12 18 5 3 4 25 24 0
6 Zoetermeer H2 12 16 5 1 6 32 32 0
7 Leonidas H5 12 15 4 3 5 29 25 0
8 HDS H2 12 15 4 3 5 21 32 0
9 Klein Zwitserland H3 12 14 4 2 6 24 30 0
10 Ring Pass Delft H3 12 13 4 1 7 37 41 0
11 Berkel-Rodenrijs H2 12 10 3 1 8 21 46 0
12 DSHC H2 12 5 1 2 9 23 39 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Rodenrijs H2 (O)Cartouche H3DSHC H2 (O)Groen-Geel H2HUDITO H2 (O)Kampong H4Klein Zwitserland H3Leonidas H5Ring Pass Delft H3Victoria H3Zoetermeer H2 (O)HDS H2 (O)
Berkel-Rodenrijs H2 (O)   1-5 4-3 1-4 1-6 3-3 0-4 3-0
Cartouche H3   5-3 2-4 0-3 6-1 2-0 2-2
DSHC H2 (O) 2-2   0-3 4-4 2-1 4-5 2-3 2-5
Groen-Geel H2 2-2 1-0   0-3 2-2 2-1 5-3 2-2
HUDITO H2 (O) 3-0 4-3   5-2 4-3 0-3
Kampong H4 7-3 2-3 4-2   5-2 6-1 7-1
Klein Zwitserland H3 4-0 1-2 1-2   3-2 4-2 0-5 2-1
Leonidas H5 1-3 4-1 4-3 2-2 3-3  
Ring Pass Delft H3 5-2 3-4 3-4   2-3 2-6 4-1
Victoria H3 5-2 2-0 1-0   1-5 6-1
Zoetermeer H2 (O) 2-3 3-3 2-1 1-0 3-5   0-3
HDS H2 (O) 2-2 2-0 1-4 3-2 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. HDS H2 (O) Kampong H4 1-4 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Groen-Geel H2 4-3 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-5 Definitief
.. Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 5-2 Definitief
.. Cartouche H3 DSHC H2 (O) 5-3 Definitief
.. Leonidas H5 Klein Zwitserland H3 3-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Ring Pass Delft H3 HDS H2 (O) 4-1 Definitief
.. DSHC H2 (O) Zoetermeer H2 (O) 2-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Cartouche H3 1-5 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Victoria H3 0-5 Definitief
.. Groen-Geel H2 Leonidas H5 2-1 Definitief
.. Kampong H4 HUDITO H2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Cartouche H3 Klein Zwitserland H3 6-1 Definitief
.. Victoria H3 Groen-Geel H2 2-0 Definitief
.. HUDITO H2 (O) HDS H2 (O) 0-3 Definitief
.. Leonidas H5 Kampong H4 2-2 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2-3 Definitief
.. DSHC H2 (O) Ring Pass Delft H3 4-5 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) DSHC H2 (O) 4-3 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Zoetermeer H2 (O) 2-1 Definitief
.. Kampong H4 Victoria H3 5-2 Definitief
.. Groen-Geel H2 Cartouche H3 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft H3 HUDITO H2 (O) 5-2 Definitief
.. HDS H2 (O) Leonidas H5 2-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Zoetermeer H2 (O) Groen-Geel H2 2-1 Definitief
.. Cartouche H3 Kampong H4 0-3 Definitief
.. Victoria H3 HDS H2 (O) 6-1 Definitief
.. Leonidas H5 HUDITO H2 (O) 4-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-3 Definitief
.. DSHC H2 (O) Klein Zwitserland H3 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. HDS H2 (O) Cartouche H3 2-2 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Victoria H3 5-2 Definitief
.. Kampong H4 Zoetermeer H2 (O) 6-1 Definitief
.. Ring Pass Delft H3 Leonidas H5 3-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 4-0 Definitief
.. Groen-Geel H2 DSHC H2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Groen-Geel H2 1-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Ring Pass Delft H3 4-2 Definitief
.. Victoria H3 Leonidas H5 1-0 Definitief
.. DSHC H2 (O) Kampong H4 4-4 Definitief
.. Cartouche H3 HUDITO H2 (O) 2-4 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) HDS H2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Groen-Geel H2 Klein Zwitserland H3 2-2 Definitief
.. Leonidas H5 Cartouche H3 1-3 Definitief
.. HDS H2 (O) DSHC H2 (O) 2-0 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Zoetermeer H2 (O) 4-3 Definitief
.. Ring Pass Delft H3 Victoria H3 2-3 Definitief
.. Kampong H4 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 7-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) HDS H2 (O) 3-0 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Leonidas H5 1-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Kampong H4 1-2 Definitief
.. DSHC H2 (O) HUDITO H2 (O) 0-3 Definitief
.. Cartouche H3 Victoria H3 2-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Cartouche H3 Ring Pass Delft H3 2-0 Definitief
.. Kampong H4 Groen-Geel H2 2-3 Definitief
.. Leonidas H5 DSHC H2 (O) 4-1 Definitief
.. Victoria H3 Zoetermeer H2 (O) 1-5 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 3-0 Definitief
.. HDS H2 (O) Klein Zwitserland H3 3-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland H3 HUDITO H2 (O) 1-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Leonidas H5 1-6 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Cartouche H3 3-3 Definitief
.. DSHC H2 (O) Victoria H3 2-3 Definitief
.. Groen-Geel H2 HDS H2 (O) 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft H3 Kampong H4 3-4 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Groen-Geel H2 Ring Pass Delft H3 5-3 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Klein Zwitserland H3 Leonidas H5 3-2 Definitief
.. Ring Pass Delft H3 Zoetermeer H2 (O) 2-6 Definitief
.. DSHC H2 (O) Cartouche H3 2-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Victoria H3 0-4 Definitief
.. Kampong H4 HDS H2 (O) 7-1 Definitief
.. Groen-Geel H2 HUDITO H2 (O) 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Groen-Geel H2 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 14:30 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H2 (O) Zoetermeer H2 (O) Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) Cartouche H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 DSHC H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H5 Victoria H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft H3 Klein Zwitserland H3 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) Kampong H4 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Cartouche H3 Leonidas H5 Sportpark DuiveSteyn
  DSHC H2 (O) HDS H2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H3 Groen-Geel H2 Sportpark 'HCKZ'
  Victoria H3 Ring Pass Delft H3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer H2 (O) HUDITO H2 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 24 MEI 2020
  HDS H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) DSHC H2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 Klein Zwitserland H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H5 Zoetermeer H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft H3 Groen-Geel H2 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H3 Cartouche H3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) HUDITO H2 (O) Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC H2 (O) Leonidas H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H2 Kampong H4 16:35 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H3 HDS H2 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft H3 Cartouche H3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Zoetermeer H2 (O) Victoria H3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Cartouche H3 Zoetermeer H2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HDS H2 (O) Groen-Geel H2 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) Klein Zwitserland H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 Ring Pass Delft H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H5 Berkel-Rodenrijs H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H3 DSHC H2 (O) Sportpark Kralingseweg (Victoria)