Victoria Hockey
Kies een ander team :

H09


Teamfoto


Wedstrijden
Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei Hockeyclub Barendrecht H4 10 n.n.b uit route
17 mei R.H.V. Leonidas H19 n.n.b thuis
24 mei HC Pijnacker H4 n.n.b thuis
7 jun Groen-Geel H7 45 11:40 12:55 uit route
14 jun DSHC H7 n.n.b thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H19 12 29 9 2 1 40 18 0
2 Victoria H9 12 28 9 1 2 55 30 0
3 Forescate H2 12 27 8 3 1 53 23 0
4 Scoop Delft H2 12 26 8 2 2 47 23 0
5 Barendrecht H4 12 20 6 2 4 50 38 0
6 Dopie H4 12 18 5 3 4 29 30 0
7 Leonidas H18 12 16 5 1 6 42 40 0
8 Groen-Geel H7 12 12 3 3 6 25 24 0
9 DSHC H7 12 11 3 2 7 40 44 0
10 Waddinxveen H2 12 10 3 1 8 27 44 0
11 Tempo '34 H2 12 6 1 3 8 16 43 0
12 Pijnacker H4 12 1 0 1 11 19 86 0

Uitslagenmatrix
  Dopie H4DSHC H7Forescate H2 (O)Groen-Geel H7Tempo '34 H2 (O)Victoria H9Waddinxveen H2 (O)Leonidas H18Leonidas H19Barendrecht H4Scoop Delft H2 (O)Pijnacker H4
Dopie H4   3-2 9-2 1-1 2-1
DSHC H7   4-5 1-5 3-5 3-1 3-3 2-5 1-3 7-4
Forescate H2 (O) 4-0   2-2 6-1 6-2 4-2 4-4
Groen-Geel H7 0-0   1-1 2-1 1-2 2-3 7-1
Tempo '34 H2 (O) 0-2 3-3   1-6 2-0 1-2 2-5 3-3
Victoria H9 4-2 3-2 2-0   7-1 6-2
Waddinxveen H2 (O) 4-1 6-3 3-3   2-3 1-5 0-6 5-4
Leonidas H18 4-4 0-3 3-1 10-2 3-4 4-2  
Leonidas H19 5-1 2-1 4-0 4-1 0-2   4-4
Barendrecht H4 3-5 9-4   2-4 9-2
Scoop Delft H2 (O) 3-2 3-0 5-5 3-2 2-3 5-2  
Pijnacker H4 3-4 1-8 0-10 1-10 0-7 0-8 0-8  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Victoria H9 Tempo '34 H2 (O) 2-0 Definitief
.. Dopie H4 Leonidas H18 9-2 Definitief
.. Barendrecht H4 Scoop Delft H2 (O) 2-4 Definitief
.. Groen-Geel H7 Leonidas H19 1-2 Definitief
.. Pijnacker H4 DSHC H7 1-8 Definitief
.. Forescate H2 (O) Waddinxveen H2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas H19 Dopie H4 5-1 Definitief
.. Leonidas H18 Forescate H2 (O) 0-3 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Barendrecht H4 1-5 Definitief
.. Tempo '34 H2 (O) Pijnacker H4 3-3 Definitief
.. Scoop Delft H2 (O) Victoria H9 5-5 Definitief
.. DSHC H7 Groen-Geel H7 1-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Forescate H2 (O) Dopie H4 4-0 Definitief
.. Pijnacker H4 Scoop Delft H2 (O) 0-8 Definitief
.. Victoria H9 Waddinxveen H2 (O) 7-1 Definitief
.. DSHC H7 Leonidas H19 3-3 Definitief
.. Barendrecht H4 Leonidas H18 9-4 Definitief
.. Groen-Geel H7 Tempo '34 H2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Dopie H4 Barendrecht H4 1-1 Definitief
.. Leonidas H19 Forescate H2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas H18 Victoria H9 3-4 Definitief
.. Scoop Delft H2 (O) Groen-Geel H7 3-2 Definitief
.. Tempo '34 H2 (O) DSHC H7 3-3 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Pijnacker H4 5-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Victoria H9 Dopie H4 4-2 Definitief
.. Pijnacker H4 Leonidas H18 0-7 Definitief
.. DSHC H7 Scoop Delft H2 (O) 1-3 Definitief
.. Barendrecht H4 Forescate H2 (O) 3-5 Definitief
.. Groen-Geel H7 Waddinxveen H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Pijnacker H4 Dopie H4 3-4 Definitief
.. Leonidas H19 Barendrecht H4 4-4 Definitief
.. Leonidas H18 Groen-Geel H7 3-1 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) DSHC H7 6-3 Definitief
.. Scoop Delft H2 (O) Tempo '34 H2 (O) 3-0 Definitief
.. Forescate H2 (O) Victoria H9 6-2 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Tempo '34 H2 (O) Leonidas H19 1-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H7 Dopie H4 0-0 Definitief
.. Victoria H9 Barendrecht H4 6-2 Definitief
.. Scoop Delft H2 (O) Leonidas H19 2-3 Definitief
.. DSHC H7 Leonidas H18 3-1 Definitief
.. Pijnacker H4 Forescate H2 (O) 0-10 Definitief
.. Tempo '34 H2 (O) Waddinxveen H2 (O) 2-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Forescate H2 (O) Groen-Geel H7 2-2 Definitief
.. Barendrecht H4 Pijnacker H4 9-2 Definitief
.. Dopie H4 DSHC H7 3-2 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Scoop Delft H2 (O) 0-6 Definitief
.. Leonidas H19 Victoria H9 4-1 Definitief
.. Leonidas H18 Tempo '34 H2 (O) 10-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. DSHC H7 Forescate H2 (O) 4-5 Definitief
.. Tempo '34 H2 (O) Dopie H4 0-2 Definitief
.. Scoop Delft H2 (O) Leonidas H18 3-2 Definitief
.. Groen-Geel H7 Barendrecht H4 2-3 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Leonidas H19 2-3 Definitief
.. Pijnacker H4 Victoria H9 1-10 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Victoria H9 Groen-Geel H7 3-2 Definitief
.. Dopie H4 Scoop Delft H2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas H18 Waddinxveen H2 (O) 4-2 Definitief
.. DSHC H7 Barendrecht H4 2-5 Definitief
.. Pijnacker H4 Leonidas H19 0-8 Definitief
.. Forescate H2 (O) Tempo '34 H2 (O) 6-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Tempo '34 H2 (O) Barendrecht H4 2-5 Definitief
.. Groen-Geel H7 Pijnacker H4 7-1 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Dopie H4 4-1 Definitief
.. DSHC H7 Victoria H9 3-5 Definitief
.. Forescate H2 (O) Scoop Delft H2 (O) 4-4 Definitief
.. Leonidas H19 Leonidas H18 0-2 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Scoop Delft H2 (O) Barendrecht H4 5-2 Definitief
.. Waddinxveen H2 (O) Forescate H2 (O) 3-3 Definitief
.. Leonidas H19 Groen-Geel H7 4-0 Definitief
.. Leonidas H18 Dopie H4 4-4 Definitief
.. DSHC H7 Pijnacker H4 7-4 Definitief
.. Tempo '34 H2 (O) Victoria H9 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Barendrecht H4 Victoria H9 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 Groen-Geel H7 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Forescate H2 (O) Pijnacker H4 Sportpark 'Adegeest'
  Leonidas H18 DSHC H7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H19 Scoop Delft H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Waddinxveen H2 (O) Tempo '34 H2 (O) 11:00 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 17 MEI 2020
  DSHC H7 Dopie H4 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H7 Forescate H2 (O) 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pijnacker H4 Barendrecht H4 12:45 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Scoop Delft H2 (O) Waddinxveen H2 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Tempo '34 H2 (O) Leonidas H18 Zuidelijk Randpark
  Victoria H9 Leonidas H19 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Barendrecht H4 Groen-Geel H7 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 Tempo '34 H2 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Forescate H2 (O) DSHC H7 Sportpark 'Adegeest'
  Leonidas H18 Scoop Delft H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H19 Waddinxveen H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H9 Pijnacker H4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Barendrecht H4 DSHC H7 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H7 Victoria H9 12:55 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H19 Pijnacker H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H2 (O) Dopie H4 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Tempo '34 H2 (O) Forescate H2 (O) Zuidelijk Randpark
  Waddinxveen H2 (O) Leonidas H18 10:30 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Barendrecht H4 Tempo '34 H2 (O) Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 Waddinxveen H2 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas H18 Leonidas H19 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker H4 Groen-Geel H7 11:00 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Scoop Delft H2 (O) Forescate H2 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria H9 DSHC H7 Sportpark Kralingseweg (Victoria)