Victoria Hockey
Kies een ander team :

D11


Teamfoto


Wedstrijden
Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b thuis
17 mei L.S.C. ALECTO D8 0 n.n.b uit route
24 mei Klein Zwitserland D4 n.n.b thuis
7 jun R.H.V. Leonidas D22 n.n.b thuis
14 jun Leidse Hockey Club Roomburg D9 0 n.n.b uit route
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate D4 12 33 11 0 1 45 5 0
2 Craeyenhout D6 12 33 11 0 1 29 5 0
3 Alecto D8 12 27 9 0 3 35 18 0
4 Tempo '34 D2 12 23 7 2 3 28 13 0
5 Alphen D4 12 22 7 1 4 37 21 0
6 Roomburg D8 12 17 5 2 5 25 23 0
7 Leonidas D23 12 16 5 1 6 27 27 0
8 Leonidas D22 12 12 4 0 8 25 36 0
9 Roomburg D9 12 8 2 2 8 11 42 0
10 Klein Zwitserland D4 12 7 1 4 7 10 35 0
11 Groen-Geel D12 12 6 1 3 8 4 20 0
12 Victoria D11 12 4 1 1 10 9 40 0

Uitslagenmatrix
  Alphen D4Forescate D4Groen-Geel D12Klein Zwitserland D4Roomburg D9Roomburg D8Craeyenhout D6Victoria D11Tempo '34 D2 (O)Alecto/Augustinus D8Leonidas D22Leonidas D23
Alphen D4   2-0 6-0 1-3 4-1 0-3 3-2
Forescate D4   8-0 4-0 1-0 3-0 4-1 6-1 3-1
Groen-Geel D12 0-3 0-4   1-0 1-2 0-1
Klein Zwitserland D4 0-0   1-5 0-2 4-1 0-0 2-5 2-2
Roomburg D9 2-6 0-8 0-0 1-1   0-2 1-6
Roomburg D8 3-1 1-1 3-0   0-0 1-4 5-3
Craeyenhout D6 2-0 4-0   2-1 1-0 4-0
Victoria D11 1-6 2-0 1-2 1-3   0-2 1-5
Tempo '34 D2 (O) 2-2 0-2 3-0 4-0 3-1 4-0   2-3 3-1
Alecto/Augustinus D8 4-3 0-2 4-0 0-4   6-1
Leonidas D22 2-1 3-4 0-5 7-1 1-3 0-4  
Leonidas D23 2-0 6-1 2-1 1-3 4-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Craeyenhout D6 Roomburg D9 2-0 Definitief
.. Alphen D4 Victoria D11 4-1 Definitief
.. Groen-Geel D12 Klein Zwitserland D4 1-0 Definitief
.. Leonidas D23 Tempo '34 D2 (O) 1-3 Definitief
.. Alecto/Augustinus D8 Forescate D4 0-2 Definitief
.. Leonidas D22 Roomburg D8 0-5 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Victoria D11 Craeyenhout D6 1-3 Definitief
.. Forescate D4 Leonidas D22 6-1 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Alecto/Augustinus D8 2-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D4 Leonidas D23 2-2 Definitief
.. Roomburg D9 Groen-Geel D12 0-0 Definitief
.. Roomburg D8 Alphen D4 3-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas D23 Roomburg D9 6-1 Definitief
.. Alphen D4 Forescate D4 2-0 Definitief
.. Leonidas D22 Tempo '34 D2 (O) 1-3 Definitief
.. Alecto/Augustinus D8 Klein Zwitserland D4 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D12 Craeyenhout D6 1-2 Definitief
.. Roomburg D8 Victoria D11 0-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Forescate D4 Roomburg D8 4-0 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Alphen D4 2-2 Definitief
.. Roomburg D9 Alecto/Augustinus D8 1-6 Definitief
.. Klein Zwitserland D4 Leonidas D22 2-5 Definitief
.. Victoria D11 Groen-Geel D12 2-0 Definitief
.. Craeyenhout D6 Leonidas D23 4-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Leonidas D22 Roomburg D9 3-4 Definitief
.. Alphen D4 Klein Zwitserland D4 6-0 Definitief
.. Alecto/Augustinus D8 Craeyenhout D6 0-4 Definitief
.. Leonidas D23 Groen-Geel D12 2-0 Definitief
.. Forescate D4 Victoria D11 3-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Roomburg D9 Alphen D4 2-6 Definitief
.. Victoria D11 Leonidas D23 1-5 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Forescate D4 0-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D4 Roomburg D8 1-5 Definitief
.. Groen-Geel D12 Alecto/Augustinus D8 0-1 Definitief
.. Craeyenhout D6 Leonidas D22 1-0 Definitief
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
.. Tempo '34 D2 (O) Roomburg D8 3-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Leonidas D22 Groen-Geel D12 2-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus D8 Leonidas D23 6-1 Definitief
.. Roomburg D8 Roomburg D9 3-0 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Victoria D11 4-0 Definitief
.. Forescate D4 Klein Zwitserland D4 8-0 Definitief
.. Alphen D4 Craeyenhout D6 1-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland D4 Tempo '34 D2 (O) 0-0 Definitief
.. Craeyenhout D6 Roomburg D8 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D12 Alphen D4 0-3 Definitief
.. Leonidas D23 Leonidas D22 4-0 Definitief
.. Victoria D11 Alecto/Augustinus D8 0-2 Definitief
.. Roomburg D9 Forescate D4 0-8 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Alphen D4 Leonidas D23 3-2 Definitief
.. Leonidas D22 Alecto/Augustinus D8 0-4 Definitief
.. Klein Zwitserland D4 Victoria D11 4-1 Definitief
.. Forescate D4 Craeyenhout D6 1-0 Definitief
.. Roomburg D8 Groen-Geel D12 1-1 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Roomburg D9 4-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Alecto/Augustinus D8 Alphen D4 4-3 Definitief
.. Leonidas D23 Roomburg D8 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D12 Forescate D4 0-4 Definitief
.. Craeyenhout D6 Tempo '34 D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D22 Victoria D11 7-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland D4 Craeyenhout D6 0-2 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Groen-Geel D12 3-0 Definitief
.. Forescate D4 Leonidas D23 3-1 Definitief
.. Roomburg D8 Alecto/Augustinus D8 1-4 Definitief
.. Alphen D4 Leonidas D22 0-3 Definitief
.. Victoria D11 Roomburg D9 1-2 Definitief
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
.. Roomburg D9 Klein Zwitserland D4 1-1 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Victoria D11 Alphen D4 1-6 Definitief
.. Klein Zwitserland D4 Groen-Geel D12 0-0 Definitief
.. Roomburg D9 Craeyenhout D6 0-2 Definitief
.. Tempo '34 D2 (O) Leonidas D23 3-1 Definitief
.. Forescate D4 Alecto/Augustinus D8 4-1 Definitief
.. Roomburg D8 Leonidas D22 5-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Craeyenhout D6 Alphen D4 H.B.S. - Craeyenhout
  Groen-Geel D12 Leonidas D22 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland D4 Forescate D4 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D23 Alecto/Augustinus D8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D9 Roomburg D8 Sportp. Roomburg
  Victoria D11 Tempo '34 D2 (O) Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alecto/Augustinus D8 Victoria D11 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alphen D4 Groen-Geel D12 14:45 Sportpark Zegersloot
  Forescate D4 Roomburg D9 Sportpark 'Adegeest'
  Leonidas D22 Leonidas D23 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D8 Craeyenhout D6 Sportp. Roomburg
  Tempo '34 D2 (O) Klein Zwitserland D4 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alecto/Augustinus D8 Leonidas D22 Sportpark 'De Bloemerd'
  Craeyenhout D6 Forescate D4 H.B.S. - Craeyenhout
  Groen-Geel D12 Roomburg D8 15:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D23 Alphen D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D9 Tempo '34 D2 (O) Sportp. Roomburg
  Victoria D11 Klein Zwitserland D4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alphen D4 Alecto/Augustinus D8 12:30 Sportpark Zegersloot
  Forescate D4 Groen-Geel D12 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D4 Roomburg D9 Sportpark 'HCKZ'
  Roomburg D8 Leonidas D23 Sportp. Roomburg
  Tempo '34 D2 (O) Craeyenhout D6 Zuidelijk Randpark
  Victoria D11 Leonidas D22 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alecto/Augustinus D8 Roomburg D8 Sportpark 'De Bloemerd'
  Craeyenhout D6 Klein Zwitserland D4 H.B.S. - Craeyenhout
  Groen-Geel D12 Tempo '34 D2 (O) 17:10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D22 Alphen D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D23 Forescate D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D9 Victoria D11 Sportp. Roomburg