Victoria Hockey
Kies een ander team :

DJ8


Teamfoto


Wedstrijden
Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 apr Klein Zwitserland DJ1 n.n.b thuis
10 mei Hockey Club Wateringseveld Veld DJ1 0 12:30 13:00 uit route
17 mei Ring Pass Delft DJ3 n.n.b thuis
24 mei Dopie DJ2 45 n.n.b uit route
7 jun Scoop Delft DJ2 45 n.n.b thuis
14 jun HC Alphen DJ1 0 n.n.b uit route
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen DJ1 1 3 1 0 0 6 2 0
2 Scoop Delft DJ2 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Dordrecht DJ1 1 3 1 0 0 4 0 0
4 Zoetermeer DJ2 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Ring Pass Delft DJ3 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Dopie DJ2 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Wateringse veld DJ1 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Leiden DJ2 1 0 0 0 1 0 2 0
9 HUDITO DJ5 1 0 0 0 1 2 6 0
10 Klein Zwitserland DJ1 1 0 0 0 1 1 5 0
11 Krimpen DJ1 1 0 0 0 1 0 4 0
12 Victoria DJ8 1 0 0 0 1 0 4 0

Uitslagenmatrix
  Scoop Delft DJ2Victoria DJ8Dordrecht DJ1Klein Zwitserland DJ1Leiden-Leidse Studs DJ2Zoetermeer DJ2Wateringse veld DJ1 (O)Dopie DJ2Krimpen DJ1HUDITO DJ5Ring Pass Delft DJ3Alphen DJ1
Scoop Delft DJ2  
Victoria DJ8   0-4
Dordrecht DJ1  
Klein Zwitserland DJ1 1-5  
Leiden-Leidse Studs DJ2  
Zoetermeer DJ2  
Wateringse veld DJ1 (O)   1-1
Dopie DJ2  
Krimpen DJ1 0-4  
HUDITO DJ5   2-6
Ring Pass Delft DJ3 2-0  
Alphen DJ1  

Uitslagen
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Krimpen DJ1 Zoetermeer DJ2 0-4 Definitief
.. Victoria DJ8 Dordrecht DJ1 0-4 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ3 Leiden-Leidse Studs DJ2 2-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ1 Scoop Delft DJ2 1-5 Definitief
.. Wateringse veld DJ1 (O) Dopie DJ2 1-1 Definitief
.. HUDITO DJ5 Alphen DJ1 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alphen DJ1 Scoop Delft DJ2 14:30 Sportpark Zegersloot
  Dordrecht DJ1 Dopie DJ2 Schenkeldijk
  Krimpen DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 16:00 Sportp Driekamp
  Leiden-Leidse Studs DJ2 HUDITO DJ5 Sportp. de Krogt
  Victoria DJ8 Klein Zwitserland DJ1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer DJ2 Ring Pass Delft DJ3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alphen DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ2 12:30 Sportpark Zegersloot
  Dopie DJ2 Zoetermeer DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Klein Zwitserland DJ1 HUDITO DJ5 Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft DJ3 Krimpen DJ1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Scoop Delft DJ2 Dordrecht DJ1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Wateringse veld DJ1 (O) Victoria DJ8 13:00 Wateringse Veld
ZONDAG 17 MEI 2020
  Dordrecht DJ1 Alphen DJ1 Schenkeldijk
  HUDITO DJ5 Wateringse veld DJ1 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Krimpen DJ1 Dopie DJ2 11:00 Sportp Driekamp
  Leiden-Leidse Studs DJ2 Klein Zwitserland DJ1 Sportp. de Krogt
  Victoria DJ8 Ring Pass Delft DJ3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer DJ2 Scoop Delft DJ2 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alphen DJ1 Zoetermeer DJ2 15:00 Sportpark Zegersloot
  Dopie DJ2 Victoria DJ8 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Dordrecht DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ2 Schenkeldijk
  Ring Pass Delft DJ3 HUDITO DJ5 Sportpark 'Hof van Delft'
  Scoop Delft DJ2 Krimpen DJ1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Wateringse veld DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ1 11:00 Wateringse Veld
ZONDAG 7 JUNI 2020
  HUDITO DJ5 Dopie DJ2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland DJ1 Ring Pass Delft DJ3 Sportpark 'HCKZ'
  Krimpen DJ1 Alphen DJ1 16:00 Sportp Driekamp
  Victoria DJ8 Scoop Delft DJ2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Wateringse veld DJ1 (O) Leiden-Leidse Studs DJ2 11:00 Wateringse Veld
  Zoetermeer DJ2 Dordrecht DJ1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alphen DJ1 Victoria DJ8 Sportpark Zegersloot
  Dopie DJ2 Klein Zwitserland DJ1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Dordrecht DJ1 Krimpen DJ1 Schenkeldijk
  Leiden-Leidse Studs DJ2 Zoetermeer DJ2 Sportp. de Krogt
  Ring Pass Delft DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
  Scoop Delft DJ2 HUDITO DJ5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop