Victoria Hockey
Kies een ander team :

DJ7


Teamfoto


Wedstrijden
Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei HC Schiedam DJ4 n.n.b uit route
17 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ3 n.n.b thuis
24 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh DJ2 n.n.b thuis
7 jun VMHC Pollux DJ3 0 n.n.b uit route
14 jun R.G.H.C. Tempo '34 DJ1 n.n.b thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda DJ1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Berkel-Rodenrijs DJ4 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Victoria DJ7 1 3 1 0 0 6 0 0
4 Souburgh DJ2 1 3 1 0 0 5 3 0
5 Leonidas DJ8 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Tempo '34 DJ1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Pollux DJ3 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Thor DJ4 1 0 0 0 1 3 5 0
9 Zoetermeer DJ3 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Schiedam DJ4 1 0 0 0 1 1 7 0
11 Barendrecht DJ4 1 0 0 0 1 0 6 0
12 HUDITO DJ6 1 0 0 0 1 0 7 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO DJ6Berkel-Rodenrijs DJ4Souburgh DJ2Thor DJ4Gouda DJ1Barendrecht DJ4Victoria DJ7Schiedam DJ4Zoetermeer DJ3Pollux DJ3Tempo '34 DJ1Leonidas DJ8
HUDITO DJ6  
Berkel-Rodenrijs DJ4   7-1
Souburgh DJ2  
Thor DJ4 3-5  
Gouda DJ1 7-0  
Barendrecht DJ4   0-6
Victoria DJ7  
Schiedam DJ4  
Zoetermeer DJ3  
Pollux DJ3  
Tempo '34 DJ1 2-1  
Leonidas DJ8 2-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Tempo '34 DJ1 Pollux DJ3 2-1 Definitief
.. Barendrecht DJ4 Victoria DJ7 0-6 Definitief
.. Thor DJ4 Souburgh DJ2 3-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ4 Schiedam DJ4 7-1 Definitief
.. Gouda DJ1 HUDITO DJ6 7-0 Definitief
.. Leonidas DJ8 Zoetermeer DJ3 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs DJ4 Leonidas DJ8 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Gouda DJ1 Barendrecht DJ4 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO DJ6 Pollux DJ3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam DJ4 Victoria DJ7 Sportpark HC Schiedam
  Thor DJ4 Tempo '34 DJ1 11:00 Gorlaeus Sportcomplex
  Zoetermeer DJ3 Souburgh DJ2 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Barendrecht DJ4 Thor DJ4 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leonidas DJ8 Gouda DJ1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux DJ3 Schiedam DJ4 Sportpark Kooikersweg
  Souburgh DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ4 10:45 Sportp. 'Souburgh'
  Tempo '34 DJ1 HUDITO DJ6 Zuidelijk Randpark
  Victoria DJ7 Zoetermeer DJ3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Gouda DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ4 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO DJ6 Barendrecht DJ4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam DJ4 Tempo '34 DJ1 Sportpark HC Schiedam
  Thor DJ4 Leonidas DJ8 11:00 Gorlaeus Sportcomplex
  Victoria DJ7 Souburgh DJ2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer DJ3 Pollux DJ3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Barendrecht DJ4 Schiedam DJ4 Sportpark 'De Doorbraak'
  Berkel-Rodenrijs DJ4 Thor DJ4 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Gouda DJ1 Souburgh DJ2 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas DJ8 HUDITO DJ6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux DJ3 Victoria DJ7 Sportpark Kooikersweg
  Tempo '34 DJ1 Zoetermeer DJ3 Zuidelijk Randpark
ZONDAG 14 JUNI 2020
  HUDITO DJ6 Berkel-Rodenrijs DJ4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam DJ4 Leonidas DJ8 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh DJ2 Pollux DJ3 14:45 Sportp. 'Souburgh'
  Thor DJ4 Gouda DJ1 14:30 Gorlaeus Sportcomplex
  Victoria DJ7 Tempo '34 DJ1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer DJ3 Barendrecht DJ4 Sportp. 'Van Tuyll'