Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Alecto-Augustinus D6 | 22 | 59 | 19 | 2 | 1 | 115 | 16 | 0 |
2 | Wateringse veld D2-O | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 62 | 34 | 0 |
3 | Leiden D5 | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 55 | 37 | 0 |
4 | Ring Pass Delft D6 | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 42 | 57 | 0 |
5 | Rijswijk D3 | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 41 | 38 | 0 |
6 | HDM D5 | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 47 | 57 | 0 |
7 | DSHC D4 | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 38 | 37 | 0 |
8 | Victoria D8 | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 41 | 68 | 0 |
9 | Delfshaven D3 | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 44 | 64 | 0 |
10 | Groen-Geel D9 | 22 | 21 | 5 | 6 | 11 | 50 | 69 | 0 |
11 | Leonidas D16 | 22 | 19 | 5 | 4 | 13 | 36 | 58 | 0 |
12 | Leonidas D20 | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 40 | 76 | 0 |
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022 | ||
DSHC D4 | Delfshaven D3 | (0-1)scheduled |
Groen-Geel D9 | Leonidas D20 | (5-3)scheduled |
Leonidas D16 | Ring Pass Delft D6 | (2-2)scheduled |
Rijswijk D3 | Victoria D8 | (3-1)final |
HDM D5 | Leiden D5 | (0-4)scheduled |
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022 | ||
Wateringse veld D2-O | Alecto-Augustinus D6 | (1-6)scheduled |
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022 | ||
Leiden D5 | Rijswijk D3 | (4-1)final |
Delfshaven D3 | HDM D5 | (1-2)scheduled |
Ring Pass Delft D6 | Groen-Geel D9 | (2-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Leonidas D16 | (7-1)final |
Leonidas D20 | DSHC D4 | (2-0)scheduled |
Victoria D8 | Wateringse veld D2-O | (3-3)scheduled |
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022 | ||
Leonidas D16 | Victoria D8 | (0-1)final |
Rijswijk D3 | Delfshaven D3 | (4-1)scheduled |
Ring Pass Delft D6 | Leonidas D20 | (4-0)scheduled |
HDM D5 | DSHC D4 | (2-0)scheduled |
Wateringse veld D2-O | Leiden D5 | (2-3)scheduled |
ZONDAG 2 OKTOBER 2022 | ||
Leiden D5 | Leonidas D16 | (2-1)final |
Leonidas D20 | HDM D5 | (2-2)final |
Delfshaven D3 | Wateringse veld D2-O | (0-2)scheduled |
Victoria D8 | Groen-Geel D9 | (2-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Ring Pass Delft D6 | (6-0)scheduled |
DSHC D4 | Rijswijk D3 | (2-2)scheduled |
ZONDAG 9 OKTOBER 2022 | ||
Rijswijk D3 | HDM D5 | (1-1)final |
Alecto-Augustinus D6 | Leonidas D20 | (7-2)final |
Groen-Geel D9 | Leiden D5 | (5-5)scheduled |
Ring Pass Delft D6 | Victoria D8 | (3-3)final |
Leonidas D16 | Delfshaven D3 | (2-1)final |
Wateringse veld D2-O | DSHC D4 | (3-0)scheduled |
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022 | ||
Groen-Geel D9 | Alecto-Augustinus D6 | (3-3)scheduled |
ZONDAG 16 OKTOBER 2022 | ||
DSHC D4 | Leonidas D16 | (4-0)scheduled |
Delfshaven D3 | Groen-Geel D9 | (2-2)scheduled |
HDM D5 | Wateringse veld D2-O | (0-4)final |
Leiden D5 | Ring Pass Delft D6 | (1-2)final |
Victoria D8 | Alecto-Augustinus D6 | (2-9)final |
Leonidas D20 | Rijswijk D3 | (3-1)final |
ZONDAG 30 OKTOBER 2022 | ||
Leonidas D16 | HDM D5 | (3-4)final |
Victoria D8 | Leonidas D20 | (2-1)final |
Groen-Geel D9 | DSHC D4 | (2-3)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Leiden D5 | (0-3)final |
Ring Pass Delft D6 | Delfshaven D3 | (1-7)scheduled |
Wateringse veld D2-O | Rijswijk D3 | (3-0)final |
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022 | ||
Leonidas D20 | Wateringse veld D2-O | (1-4)final |
DSHC D4 | Ring Pass Delft D6 | (6-0)scheduled |
HDM D5 | Groen-Geel D9 | (4-3)scheduled |
Rijswijk D3 | Leonidas D16 | (2-0)final |
Delfshaven D3 | Alecto-Augustinus D6 | (0-2)scheduled |
Leiden D5 | Victoria D8 | (3-4)final |
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022 | ||
Alecto-Augustinus D6 | DSHC D4 | (6-1)scheduled |
Leonidas D16 | Wateringse veld D2-O | (2-3)scheduled |
Leiden D5 | Leonidas D20 | (2-2)final |
Groen-Geel D9 | Rijswijk D3 | (3-2)scheduled |
Ring Pass Delft D6 | HDM D5 | (5-3)scheduled |
Victoria D8 | Delfshaven D3 | (2-5)scheduled |
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022 | ||
Delfshaven D3 | Leiden D5 | (1-2)scheduled |
HDM D5 | Alecto-Augustinus D6 | (1-7)final |
Wateringse veld D2-O | Groen-Geel D9 | (3-0)scheduled |
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022 | ||
Rijswijk D3 | Ring Pass Delft D6 | (2-4)scheduled |
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022 | ||
Leiden D5 | DSHC D4 | (1-1)scheduled |
Leonidas D20 | Delfshaven D3 | (5-2)scheduled |
Ring Pass Delft D6 | Wateringse veld D2-O | (1-5)final |
Victoria D8 | HDM D5 | (2-2)final |
Alecto-Augustinus D6 | Rijswijk D3 | (0-0)final |
Groen-Geel D9 | Leonidas D16 | (3-2)scheduled |
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022 | ||
Leonidas D16 | Leonidas D20 | (3-2)final |
ZONDAG 4 DECEMBER 2022 | ||
DSHC D4 | Victoria D8 | (1-3)final |
ZONDAG 12 MAART 2023 | ||
Victoria D8 | Rijswijk D3 | (2-5)final |
Delfshaven D3 | DSHC D4 | (0-3)final |
Alecto-Augustinus D6 | Wateringse veld D2-O | (5-0)final |
Leiden D5 | HDM D5 | (3-2)final |
Leonidas D20 | Groen-Geel D9 | (7-4)scheduled |
Ring Pass Delft D6 | Leonidas D16 | (4-1)final |
ZONDAG 19 MAART 2023 | ||
Groen-Geel D9 | Ring Pass Delft D6 | (5-1)scheduled |
Rijswijk D3 | Leiden D5 | (0-1)final |
HDM D5 | Delfshaven D3 | (3-2)final |
DSHC D4 | Leonidas D20 | (5-1)final |
Leonidas D16 | Alecto-Augustinus D6 | (0-3)final |
Wateringse veld D2-O | Victoria D8 | (3-1)final |
ZONDAG 26 MAART 2023 | ||
Leiden D5 | Wateringse veld D2-O | (1-2)final |
Victoria D8 | Leonidas D16 | (0-1)final |
Delfshaven D3 | Rijswijk D3 | (1-2)final |
Leonidas D20 | Ring Pass Delft D6 | (0-3)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Groen-Geel D9 | (6-0)scheduled |
DSHC D4 | HDM D5 | (0-1)final |
ZONDAG 2 APRIL 2023 | ||
Rijswijk D3 | DSHC D4 | (3-0)final |
Groen-Geel D9 | Victoria D8 | (2-2)final |
Leonidas D16 | Leiden D5 | (1-5)final |
Ring Pass Delft D6 | Alecto-Augustinus D6 | (0-4)scheduled |
HDM D5 | Leonidas D20 | (2-1)final |
Wateringse veld D2-O | Delfshaven D3 | (5-1)final |
DINSDAG 11 APRIL 2023 | ||
Victoria D8 | Ring Pass Delft D6 | (1-2)final |
WOENSDAG 12 APRIL 2023 | ||
Delfshaven D3 | Leonidas D16 | (2-2)scheduled |
ZONDAG 16 APRIL 2023 | ||
DSHC D4 | Wateringse veld D2-O | (2-1)final |
Leiden D5 | Groen-Geel D9 | (1-2)scheduled |
HDM D5 | Rijswijk D3 | (2-3)final |
Leonidas D20 | Alecto-Augustinus D6 | (1-11)final |
ZONDAG 23 APRIL 2023 | ||
Alecto-Augustinus D6 | Victoria D8 | (5-1)final |
Ring Pass Delft D6 | Leiden D5 | (0-4)scheduled |
Groen-Geel D9 | Delfshaven D3 | (2-3)scheduled |
Leonidas D16 | DSHC D4 | (1-3)final |
Rijswijk D3 | Leonidas D20 | (4-1)final |
Wateringse veld D2-O | HDM D5 | (4-2)final |
ZONDAG 14 MEI 2023 | ||
DSHC D4 | Groen-Geel D9 | (6-0)final |
Leonidas D20 | Victoria D8 | (3-1)final |
Rijswijk D3 | Wateringse veld D2-O | (2-3)scheduled |
HDM D5 | Leonidas D16 | (5-3)scheduled |
Leiden D5 | Alecto-Augustinus D6 | (0-7)final |
Delfshaven D3 | Ring Pass Delft D6 | (0-3)scheduled |
ZONDAG 21 MEI 2023 | ||
Leonidas D16 | Rijswijk D3 | (4-0)final |
Alecto-Augustinus D6 | Delfshaven D3 | (12-0)final |
Ring Pass Delft D6 | DSHC D4 | (2-1)scheduled |
Groen-Geel D9 | HDM D5 | (3-3)final |
Victoria D8 | Leiden D5 | (2-5)final |
Wateringse veld D2-O | Leonidas D20 | (1-0)scheduled |
ZONDAG 4 JUNI 2023 | ||
DSHC D4 | Alecto-Augustinus D6 | (0-5)final |
Leonidas D20 | Leiden D5 | (0-3)final |
Rijswijk D3 | Groen-Geel D9 | (3-0)final |
Delfshaven D3 | Victoria D8 | (5-4)final |
HDM D5 | Ring Pass Delft D6 | (0-2)final |
DONDERDAG 8 JUNI 2023 | ||
Wateringse veld D2-O | Leonidas D16 | (2-2)final |
ZONDAG 11 JUNI 2023 | ||
Leiden D5 | Delfshaven D3 | (2-2)scheduled |
Groen-Geel D9 | Wateringse veld D2-O | (2-4)final |
Alecto-Augustinus D6 | HDM D5 | (3-0)final |
Ring Pass Delft D6 | Rijswijk D3 | (1-1)scheduled |
Victoria D8 | DSHC D4 | (1-0)final |
Leonidas D20 | Leonidas D16 | (1-3)final |
ZONDAG 18 JUNI 2023 | ||
Leonidas D16 | Groen-Geel D9 | (2-2)final |
Rijswijk D3 | Alecto-Augustinus D6 | (0-1)final |
Wateringse veld D2-O | Ring Pass Delft D6 | (4-0)scheduled |
HDM D5 | Victoria D8 | (6-1)final |
Delfshaven D3 | Leonidas D20 | (7-2)final |