header foto header foto
Terug

DO25-10

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Elise Roos
Aanvoerder Emma van Schijndel
Coach/trainer Julius Meijsen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria DO25-10 Leonidas DO25-8 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria DO25-10 5 15 5 0 0
2 Dopie DO25-3 6 13 4 1 1
3 Berkel-Rodenrijs DO25-2 5 12 4 0 1
4 Westland DO25-2 6 12 4 0 2
5 Leonidas DO25-8 5 11 3 2 0
6 Leiden-Leidse Studs DO25-13 5 9 3 0 2
7 Ring Pass Delft DO25-2 6 8 2 2 2
8 Wateringse veld DO25-1 6 5 1 2 3
9 Leiden DO25-9 6 5 1 2 3
10 Alecto DO25-2 6 4 1 1 4
11 Evergreen DO25-2 6 3 1 0 5
12 Roomburg DO25-1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 apr R.H.V. Leonidas DO25-8 n.n.b thuis
21 apr Dopie DO25-3 17:45 uit
12 mei LOHC DO25-9 13:00 thuis - 5 - Semi
26 mei HV Westland DO25-2 n.n.b uit
2 jun Ring Pass Delft DO25-2 n.n.b thuis
9 jun Hockey Club Wateringse Veld DO25-1 16:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Victoria DO25-10 Roomburg DO25-1 (5-0)final
Evergreen DO25-2 Ring Pass Delft DO25-2 (2-5)scheduled
Leiden-Leidse Studs DO25-13 Westland DO25-2 (1-2)final
Berkel-Rodenrijs DO25-2 Wateringse veld DO25-1 (3-2)scheduled
Dopie DO25-3 Alecto DO25-2 (4-4)scheduled
Leonidas DO25-8 Leiden DO25-9 (8-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Roomburg DO25-1 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (3-4)final
Ring Pass Delft DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-13 (1-3)scheduled
Westland DO25-2 Leonidas DO25-8 (3-4)final
Leiden DO25-9 Dopie DO25-3 (3-5)final
Alecto DO25-2 Victoria DO25-10 (0-3)scheduled
Wateringse veld DO25-1 Evergreen DO25-2 (9-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Dopie DO25-3 Westland DO25-2 (1-4)final
Leonidas DO25-8 Ring Pass Delft DO25-2 (2-2)scheduled
Berkel-Rodenrijs DO25-2 Victoria DO25-10 (1-2)scheduled
Evergreen DO25-2 Roomburg DO25-1 (2-1)final
Leiden DO25-9 Alecto DO25-2 (6-1)scheduled
Leiden-Leidse Studs DO25-13 Wateringse veld DO25-1 (1-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-13 (0-2)final
Ring Pass Delft DO25-2 Dopie DO25-3 (0-3)scheduled
Victoria DO25-10 Evergreen DO25-2 (4-1)final
Wateringse veld DO25-1 Leonidas DO25-8 (3-3)scheduled
WOENSDAG 27 MAART 2024
Westland DO25-2 Leiden DO25-9 (5-2)final
DINSDAG 2 APRIL 2024
Alecto DO25-2 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (1-3)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas DO25-8 Roomburg DO25-1 (3-1)scheduled
Leiden-Leidse Studs DO25-13 Victoria DO25-10 (1-7)final
Evergreen DO25-2 Berkel-Rodenrijs DO25-2 (1-6)scheduled
Westland DO25-2 Alecto DO25-2 (5-3)final
Leiden DO25-9 Ring Pass Delft DO25-2 (2-2)scheduled
Dopie DO25-3 Wateringse veld DO25-1 (1-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Alecto DO25-2 Evergreen DO25-2 (3-2)final
Wateringse veld DO25-1 Leiden DO25-9 (1-1)final
Ring Pass Delft DO25-2 Westland DO25-2 (3-1)final
Roomburg DO25-1 Dopie DO25-3 (2-4)final