header foto header foto
Terug

DO25-12

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pien Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas DO25-7 Schiedam DO25-6 19:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria DO25-8 6 18 6 0 0
2 Dopie DO25-4 6 13 4 1 1
3 Feijenoord DO25-1 6 13 4 1 1
4 Victoria DO25-12 6 12 4 0 2
5 Leonidas DO25-7 5 9 3 0 2
6 Spijkenisse DO25-1-O 6 9 3 0 3
7 Pollux DO25-2 6 8 2 2 2
8 Schiedam DO25-6 5 7 2 1 2
9 Roomburg DO25-3 6 6 2 0 4
10 Schoonhoven DO25-2 6 6 2 0 4
11 Dordrecht DO25-1 6 1 0 1 5
12 Barendrecht DO25-4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr VMHC Pollux DO25-2 11:00 thuis - 4 - Zand
7 mei HV Victoria DO25-8 n.n.b uit
26 mei HV Spijkenisse DO25-1-O 09:30 thuis - 5 - Semi
2 jun HC Feijenoord DO25-1 12:15 uit
9 jun Leidse Hockey Club Roomburg DO25-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Feijenoord DO25-1 Schiedam DO25-6 (2-0)final
Dordrecht DO25-1 Victoria DO25-12 (0-5)final
Spijkenisse DO25-1-O Schoonhoven DO25-2 (8-0)scheduled
Victoria DO25-8 Pollux DO25-2 (6-2)scheduled
Roomburg DO25-3 Leonidas DO25-7 (4-3)scheduled
Dopie DO25-4 Barendrecht DO25-4 (3-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Schiedam DO25-6 Roomburg DO25-3 (2-1)final
Victoria DO25-12 Dopie DO25-4 (2-4)scheduled
Barendrecht DO25-4 Victoria DO25-8 (1-2)final
Schoonhoven DO25-2 Feijenoord DO25-1 (0-8)final
Pollux DO25-2 Spijkenisse DO25-1-O (3-1)final
Leonidas DO25-7 Dordrecht DO25-1 (8-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Victoria DO25-12 Barendrecht DO25-4 (3-0)final
Dopie DO25-4 Leonidas DO25-7 (1-0)scheduled
Spijkenisse DO25-1-O Victoria DO25-8 (1-2)final
Dordrecht DO25-1 Schiedam DO25-6 (1-3)final
Feijenoord DO25-1 Pollux DO25-2 (0-0)final
Roomburg DO25-3 Schoonhoven DO25-2 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Barendrecht DO25-4 Spijkenisse DO25-1-O (1-6)final
Schiedam DO25-6 Dopie DO25-4 (2-2)scheduled
Schoonhoven DO25-2 Dordrecht DO25-1 (6-1)final
Pollux DO25-2 Roomburg DO25-3 (0-1)final
Victoria DO25-8 Feijenoord DO25-1 (4-2)final
Leonidas DO25-7 Victoria DO25-12 (5-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Roomburg DO25-3 Victoria DO25-8 (1-11)final
Leonidas DO25-7 Barendrecht DO25-4 (7-0)final
Feijenoord DO25-1 Spijkenisse DO25-1-O (3-1)final
Victoria DO25-12 Schiedam DO25-6 (8-0)final
Dopie DO25-4 Schoonhoven DO25-2 (11-0)scheduled
Dordrecht DO25-1 Pollux DO25-2 (2-2)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Victoria DO25-8 Dordrecht DO25-1 (10-1)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Schoonhoven DO25-2 Victoria DO25-12 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Pollux DO25-2 Dopie DO25-4 (1-0)scheduled
Barendrecht DO25-4 Feijenoord DO25-1 (0-6)final
Spijkenisse DO25-1-O Roomburg DO25-3 (3-2)final