header foto header foto
Terug

JO12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Naomie Kroon
Trainer Lucio van Soolingen
Coach/trainer Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDM JO12-1 Roomburg JO12-1 8:30
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Victoria JO12-1 8:30
Rotterdam JO12-2 Klein Zwitserland JO12-1 9:00
Leonidas JO12-1 Forescate JO12-1 11:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDM JO12-1 6 16 5 1 0
2 Berkel-Rodenrijs JO12-1 6 16 5 1 0
3 Victoria JO12-1 6 15 5 0 1
4 Klein Zwitserland JO12-1 6 12 4 0 2
5 Rotterdam JO12-1 6 10 3 1 2
6 Roomburg JO12-1 6 10 3 1 2
7 Cartouche JO12-1 6 9 3 0 3
8 Leiden JO12-1 6 6 2 0 4
9 Leonidas JO12-1 6 6 2 0 4
10 HDM JO12-2 6 3 1 0 5
11 Rotterdam JO12-2 6 3 1 0 5
12 Forescate JO12-1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Berkel Rodenrijs JO12-1 08:30 uit
11 mei V.M.H.C. CARTOUCHE JO12-1 10:20 uit
25 mei hdm JO12-1 09:00 thuis - 1 - Waterveld
1 jun LOHC JO12-1 n.n.b uit
8 jun R.H.V. Leonidas JO12-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDM JO12-2 Leonidas JO12-1 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (1-2)scheduled
Cartouche JO12-1 Forescate JO12-1 (14-0)final
Rotterdam JO12-1 Leiden JO12-1 (6-1)final
Victoria JO12-1 Roomburg JO12-1 (11-1)final
Rotterdam JO12-2 HDM JO12-1 (1-9)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-1 HDM JO12-2 (9-1)scheduled
Leonidas JO12-1 Rotterdam JO12-1 (1-12)final
HDM JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-3)final
Forescate JO12-1 Victoria JO12-1 (0-4)final
Leiden JO12-1 Rotterdam JO12-2 (3-1)final
Roomburg JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (3-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rotterdam JO12-2 Leonidas JO12-1 (5-1)final
Rotterdam JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (4-5)final
HDM JO12-2 Roomburg JO12-1 (4-5)scheduled
Klein Zwitserland JO12-1 Victoria JO12-1 (2-4)scheduled
HDM JO12-1 Forescate JO12-1 (9-1)final
Cartouche JO12-1 Leiden JO12-1 (4-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Rotterdam JO12-2 (5-1)final
Leonidas JO12-1 Cartouche JO12-1 (2-12)final
Forescate JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (0-9)scheduled
Victoria JO12-1 HDM JO12-2 (17-2)scheduled
Roomburg JO12-1 Rotterdam JO12-1 (4-4)final
Leiden JO12-1 HDM JO12-1 (2-7)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Cartouche JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (2-3)final
Rotterdam JO12-1 Victoria JO12-1 (5-2)final
HDM JO12-2 Klein Zwitserland JO12-1 (2-8)scheduled
Leiden JO12-1 Forescate JO12-1 (4-1)final
HDM JO12-1 Leonidas JO12-1 (11-1)final
Rotterdam JO12-2 Roomburg JO12-1 (0-9)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 HDM JO12-1 (2-2)final
Klein Zwitserland JO12-1 Rotterdam JO12-1 (4-3)scheduled
Forescate JO12-1 HDM JO12-2 (4-8)scheduled
Victoria JO12-1 Rotterdam JO12-2 (11-0)final
Leonidas JO12-1 Leiden JO12-1 (4-3)final