header foto header foto
Terug

MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Karien Soeteman
Coach Joyce van Wijk-Kamen
Manager Arjen Huizinga
Trainer Nick van Leeuwaarden
Trainingsmanager Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht MO18-3 Bleiswijk MO18-2 10:05
Rotterdam MO18-6 Ring Pass Delft MO18-4 12:40
Victoria MO18-4 HUDITO MO18-3 17:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO MO18-3 11 28 10 1 0
2 Berkel-Rodenrijs MO18-4 11 28 9 1 1
3 Ring Pass Delft MO18-4 11 18 6 0 5
4 Bleiswijk MO18-2 11 16 4 4 3
5 Rotterdam MO18-6 10 10 3 1 6
6 Barendrecht MO18-3 11 8 2 2 7
7 Victoria MO18-4 10 7 2 1 7
8 Delfshaven MO18-1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr D.H.C. Hudito MO18-3 17:15 thuis - 3 - Waterveld
23 apr Hockey Club Rotterdam MO18-6 19:00 uit
11 mei HC Delfshaven MO18-1 14:00 uit
25 mei Hockeyclub Barendrecht MO18-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Delfshaven MO18-1 Bleiswijk MO18-2 (1-4)final
Victoria MO18-4 Ring Pass Delft MO18-4 (1-4)scheduled
HUDITO MO18-3 Barendrecht MO18-3 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs MO18-4 Rotterdam MO18-6 (3-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Bleiswijk MO18-2 Victoria MO18-4 (4-3)final
Barendrecht MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-4 (4-4)final
Ring Pass Delft MO18-4 HUDITO MO18-3 (1-2)final
Rotterdam MO18-6 Delfshaven MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
HUDITO MO18-3 Bleiswijk MO18-2 (0-0)expired
Victoria MO18-4 Rotterdam MO18-6 (1-4)final
Ring Pass Delft MO18-4 Barendrecht MO18-3 (7-0)final
Delfshaven MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-4 (0-3)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Bleiswijk MO18-2 Ring Pass Delft MO18-4 (1-3)final
Barendrecht MO18-3 Delfshaven MO18-1 (3-1)scheduled
Rotterdam MO18-6 HUDITO MO18-3 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-4 Victoria MO18-4 (3-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
HUDITO MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-4 (2-1)final
Victoria MO18-4 Delfshaven MO18-1 (4-0)final
Bleiswijk MO18-2 Barendrecht MO18-3 (1-1)final
Ring Pass Delft MO18-4 Rotterdam MO18-6 (2-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Rotterdam MO18-6 Bleiswijk MO18-2 (3-4)final
Victoria MO18-4 Barendrecht MO18-3 (5-2)final
Delfshaven MO18-1 HUDITO MO18-3 (1-6)final
Berkel-Rodenrijs MO18-4 Ring Pass Delft MO18-4 (4-1)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Bleiswijk MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-4 (1-4)final
Barendrecht MO18-3 Rotterdam MO18-6 (0-5)final
Ring Pass Delft MO18-4 Delfshaven MO18-1 (7-1)final
HUDITO MO18-3 Victoria MO18-4 (3-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Bleiswijk MO18-2 Delfshaven MO18-1 (2-2)final
Ring Pass Delft MO18-4 Victoria MO18-4 (4-1)final
Barendrecht MO18-3 HUDITO MO18-3 (2-3)final
Rotterdam MO18-6 Berkel-Rodenrijs MO18-4 (1-2)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Victoria MO18-4 Bleiswijk MO18-2 (1-1)final
HUDITO MO18-3 Ring Pass Delft MO18-4 (2-1)final
Delfshaven MO18-1 Rotterdam MO18-6 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-4 Barendrecht MO18-3 (4-1)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
HUDITO MO18-3 Bleiswijk MO18-2 (4-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs MO18-4 Delfshaven MO18-1 (7-1)final
Bleiswijk MO18-2 HUDITO MO18-3 (1-1)final
Barendrecht MO18-3 Ring Pass Delft MO18-4 (5-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
HUDITO MO18-3 Rotterdam MO18-6 (3-1)final
Delfshaven MO18-1 Barendrecht MO18-3 (3-2)final
Victoria MO18-4 Berkel-Rodenrijs MO18-4 (1-3)final
Ring Pass Delft MO18-4 Bleiswijk MO18-2 (1-2)final