header foto header foto
Terug

MO12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Boudewijn van Dijk
Trainer Els van Eijck-Berentzen
Trainer Boris Mensonides
Coach/trainer Quincy Barkey
Assistent coach/trainer Lois Boerman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria MO12-1 Cartouche MO12-1 10:15
Craeyenhout MO12-1 HDM MO12-1 10:20
Klein Zwitserland MO12-1 Leiden MO12-1 10:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria MO12-1 6 18 6 0 0
2 HDM MO12-1 6 16 5 1 0
3 Rotterdam MO12-1 6 15 5 0 1
4 Klein Zwitserland MO12-1 6 12 4 0 2
5 Craeyenhout MO12-1 6 12 4 0 2
6 Leiden MO12-1 6 9 3 0 3
7 Zoetermeer MO12-1 6 7 2 1 3
8 HDS MO12-1 6 6 2 0 4
9 Cartouche MO12-1 6 6 2 0 4
10 Rijswijk MO12-1 6 3 1 0 5
11 Victoria MO12-2 6 3 1 0 5
12 Leonidas MO12-1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr V.M.H.C. CARTOUCHE MO12-1 10:15 thuis - 3 - Waterveld
11 mei hdm MO12-1 10:30 thuis - 1 - Waterveld
25 mei Rijswijksche Hockey Club MO12-1 n.n.b uit
1 jun LOHC MO12-1 09:00 thuis - 1 - Waterveld
8 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO12-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Leonidas MO12-1 Victoria MO12-1 (0-8)final
Cartouche MO12-1 Victoria MO12-2 (3-1)final
Zoetermeer MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 (2-1)final
Leiden MO12-1 Rotterdam MO12-1 (0-3)final
Rijswijk MO12-1 HDM MO12-1 (0-4)final
HDS MO12-1 Craeyenhout MO12-1 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Klein Zwitserland MO12-1 Cartouche MO12-1 (5-3)final
Victoria MO12-1 HDS MO12-1 (3-0)final
Rotterdam MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (3-1)final
Victoria MO12-2 Leonidas MO12-1 (2-1)final
HDM MO12-1 Leiden MO12-1 (2-1)final
Craeyenhout MO12-1 Rijswijk MO12-1 (3-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Cartouche MO12-1 Rotterdam MO12-1 (1-2)final
Zoetermeer MO12-1 HDM MO12-1 (3-3)scheduled
Leiden MO12-1 Rijswijk MO12-1 (3-1)final
Leonidas MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 (1-6)final
Victoria MO12-1 Craeyenhout MO12-1 (5-1)final
HDS MO12-1 Victoria MO12-2 (4-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Rotterdam MO12-1 Leonidas MO12-1 (6-0)final
Klein Zwitserland MO12-1 HDS MO12-1 (4-1)final
Victoria MO12-2 Victoria MO12-1 (0-5)final
Craeyenhout MO12-1 Leiden MO12-1 (3-0)final
HDM MO12-1 Cartouche MO12-1 (4-0)final
Rijswijk MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (1-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Cartouche MO12-1 Rijswijk MO12-1 (2-0)final
Zoetermeer MO12-1 Leiden MO12-1 (1-3)final
Victoria MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 (4-3)final
Leonidas MO12-1 HDM MO12-1 (0-6)final
Victoria MO12-2 Craeyenhout MO12-1 (2-7)final
HDS MO12-1 Rotterdam MO12-1 (1-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Leiden MO12-1 Cartouche MO12-1 (2-0)final
Rotterdam MO12-1 Victoria MO12-1 (1-3)final
Klein Zwitserland MO12-1 Victoria MO12-2 (6-1)final
Craeyenhout MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (6-2)scheduled
Rijswijk MO12-1 Leonidas MO12-1 (2-1)final
HDM MO12-1 HDS MO12-1 (5-2)final