header foto header foto
Terug

MO18-6

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Arjen Laar
Coach Marc Vossen
Manager Evelien de Leeuw
Manager Nancy Scheijven
Trainer Inez Lampe
Trainer Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Souburgh MO18-2 Ommoord MO18-4 11:00
Goeree Overflakkee MO18-1 Capelle MO18-2 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hoeksche Waard MO18-2 10 22 7 1 2
2 Pollux MO18-2 11 22 7 1 3
3 Victoria MO18-6 11 20 6 2 3
4 Ommoord MO18-4 11 19 6 1 4
5 Souburgh MO18-2 10 11 3 2 5
6 Capelle MO18-2 11 10 2 4 5
7 Spijkenisse MO18-3 11 9 2 3 6
8 Goeree Overflakkee MO18-1 11 7 1 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei HV Spijkenisse MO18-3 11:55 thuis - 5 - Semi
25 mei VMHC Pollux MO18-2 16:00 thuis - 2 - Waterveld
1 jun HC De Hoeksche Waard MO18-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Capelle MO18-2 Victoria MO18-6 (0-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Hoeksche Waard MO18-2 (2-7)final
Souburgh MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Spijkenisse MO18-3 Pollux MO18-2 (0-1)final
Victoria MO18-6 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Capelle MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (2-2)final
Pollux MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (3-0)final
Souburgh MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-4)scheduled
Ommoord MO18-4 Victoria MO18-6 (1-7)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Goeree Overflakkee MO18-1 Pollux MO18-2 (2-4)final
Spijkenisse MO18-3 Ommoord MO18-4 (2-2)final
Hoeksche Waard MO18-2 Capelle MO18-2 (6-1)final
Victoria MO18-6 Souburgh MO18-2 (1-1)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Pollux MO18-2 Ommoord MO18-4 (1-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Capelle MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-3)final
Pollux MO18-2 Souburgh MO18-2 (0-3)final
Ommoord MO18-4 Hoeksche Waard MO18-2 (3-1)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Ommoord MO18-4 Capelle MO18-2 (3-0)scheduled
VRIJDAG 1 MAART 2024
Spijkenisse MO18-3 Victoria MO18-6 (1-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Pollux MO18-2 Victoria MO18-6 (4-0)final
Souburgh MO18-2 Capelle MO18-2 (1-2)final
Hoeksche Waard MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Spijkenisse MO18-3 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-3)final
Capelle MO18-2 Pollux MO18-2 (1-2)final
Ommoord MO18-4 Souburgh MO18-2 (2-1)final
Victoria MO18-6 Hoeksche Waard MO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ommoord MO18-4 Pollux MO18-2 (5-0)final
Hoeksche Waard MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-1)scheduled
Victoria MO18-6 Capelle MO18-2 (4-4)final
Spijkenisse MO18-3 Souburgh MO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Capelle MO18-2 Ommoord MO18-4 (4-2)final
Souburgh MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (2-4)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Victoria MO18-6 (2-6)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Goeree Overflakkee MO18-1 Ommoord MO18-4 (2-4)final
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Pollux MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (5-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Spijkenisse MO18-3 Capelle MO18-2 (3-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Souburgh MO18-2 (3-3)final
Victoria MO18-6 Ommoord MO18-4 (3-5)final
Hoeksche Waard MO18-2 Pollux MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Capelle MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (1-1)final
Souburgh MO18-2 Victoria MO18-6 (2-4)final
Pollux MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-2)final
Ommoord MO18-4 Spijkenisse MO18-3 (0-1)final