header foto header foto
Terug

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Janneke van Leeuwen
Aanvoerder Pernette de Sauvage Nolting
Manager Martine Willemse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
SCHC D30-1 Cartouche D30-1 10:00
Rotterdam D30-1 Victoria D30-1 10:15
Klein Zwitserland D30-1 Amsterdam D30-1 10:30
Pinoké D30-1 Kampong D30-1 10:30
HDM D30-1 AthenA D30-1 12:45
Gooische D30-1 Kampong D30-2 15:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D30-1 17 46 15 1 1
2 Klein Zwitserland D30-1 17 43 14 1 2
3 Amsterdam D30-1 17 39 12 3 2
4 Rotterdam D30-1 17 34 11 1 5
5 Victoria D30-1 17 30 9 3 5
6 SCHC D30-1 17 28 8 4 5
7 Kampong D30-2 17 23 7 2 8
8 HDM D30-1 16 12 3 3 10
9 Pinoké D30-1 16 11 3 2 11
10 Kampong D30-1 17 10 3 1 13
11 Cartouche D30-1 17 8 2 2 13
12 AthenA D30-1 17 7 2 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockey Club Rotterdam D30-1 10:15 uit
26 mei hdm D30-1 13:00 thuis - 3 - Waterveld
2 jun Klein Zwitserland D30-1 n.n.b uit
9 jun Pinoké D30-1 n.n.b thuis
16 jun SV Kampong Hockey D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDM D30-1 Rotterdam D30-1 (2-3)final
Kampong D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final
Amsterdam D30-1 Victoria D30-1 (3-1)final
Klein Zwitserland D30-1 Gooische D30-1 (5-4)final
AthenA D30-1 SCHC D30-1 (0-3)final
Pinoké D30-1 Cartouche D30-1 (5-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Klein Zwitserland D30-1 Rotterdam D30-1 (2-0)final
Kampong D30-2 Amsterdam D30-1 (1-6)final
SCHC D30-1 HDM D30-1 (5-0)final
Gooische D30-1 Pinoké D30-1 (2-0)final
Victoria D30-1 AthenA D30-1 (4-0)final
Cartouche D30-1 Kampong D30-1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
AthenA D30-1 Kampong D30-2 (1-2)final
Kampong D30-1 Gooische D30-1 (0-3)final
Amsterdam D30-1 Cartouche D30-1 (4-3)final
Klein Zwitserland D30-1 HDM D30-1 (5-1)final
Victoria D30-1 SCHC D30-1 (1-1)final
Pinoké D30-1 Rotterdam D30-1 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rotterdam D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final
SCHC D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-3)final
Kampong D30-2 Victoria D30-1 (3-4)final
HDM D30-1 Pinoké D30-1 (4-2)final
Cartouche D30-1 AthenA D30-1 (0-8)final
Gooische D30-1 Amsterdam D30-1 (2-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
AthenA D30-1 Gooische D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-1 Rotterdam D30-1 (3-3)final
Kampong D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
Pinoké D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (0-3)final
Victoria D30-1 Cartouche D30-1 (5-1)final
Kampong D30-2 SCHC D30-1 (0-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
SCHC D30-1 Pinoké D30-1 (4-1)final
Rotterdam D30-1 AthenA D30-1 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
HDM D30-1 Amsterdam D30-1 (0-7)scheduled
Gooische D30-1 Victoria D30-1 (3-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Cartouche D30-1 Kampong D30-2 (1-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
AthenA D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
Cartouche D30-1 SCHC D30-1 (1-3)final
Kampong D30-1 Pinoké D30-1 (0-4)final
Kampong D30-2 Gooische D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-4)final
Victoria D30-1 Rotterdam D30-1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
SCHC D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
Rotterdam D30-1 Kampong D30-2 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 AthenA D30-1 (4-0)final
Pinoké D30-1 Amsterdam D30-1 (0-5)final
HDM D30-1 Victoria D30-1 (1-5)final
Gooische D30-1 Cartouche D30-1 (6-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
AthenA D30-1 Pinoké D30-1 (5-1)final
Cartouche D30-1 Rotterdam D30-1 (0-3)final
Kampong D30-2 HDM D30-1 (7-0)final
Gooische D30-1 SCHC D30-1 (5-0)scheduled
Amsterdam D30-1 Kampong D30-1 (7-0)final
Victoria D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HDM D30-1 Cartouche D30-1 (0-0)final
Rotterdam D30-1 Gooische D30-1 (0-4)final
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-2 (2-0)final
Kampong D30-1 AthenA D30-1 (3-1)final
Amsterdam D30-1 SCHC D30-1 (4-0)final
Pinoké D30-1 Victoria D30-1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Cartouche D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-4)final
Gooische D30-1 HDM D30-1 (6-0)scheduled
Victoria D30-1 Kampong D30-1 (1-3)final
SCHC D30-1 Rotterdam D30-1 (1-5)final
Kampong D30-2 Pinoké D30-1 (1-1)final
AthenA D30-1 Amsterdam D30-1 (0-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Rotterdam D30-1 HDM D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-1 Pinoké D30-1 (3-2)final
SCHC D30-1 AthenA D30-1 (5-1)final
Gooische D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-1)final
Victoria D30-1 Amsterdam D30-1 (2-2)final
Kampong D30-2 Kampong D30-1 (1-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Rotterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (1-0)final
Amsterdam D30-1 Kampong D30-2 (4-2)final
Kampong D30-1 Cartouche D30-1 (1-4)final
Pinoké D30-1 Gooische D30-1 (0-2)final
AthenA D30-1 Victoria D30-1 (1-6)final
HDM D30-1 SCHC D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Rotterdam D30-1 Pinoké D30-1 (2-1)final
SCHC D30-1 Victoria D30-1 (2-1)final
Kampong D30-2 AthenA D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-1 Amsterdam D30-1 (1-4)final
Gooische D30-1 Kampong D30-1 (8-0)final
HDM D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (0-7)final
ZONDAG 24 MAART 2024
AthenA D30-1 Cartouche D30-1 (3-3)final
Amsterdam D30-1 Gooische D30-1 (1-2)final
Victoria D30-1 Kampong D30-2 (7-3)final
Kampong D30-1 Rotterdam D30-1 (2-4)final
Klein Zwitserland D30-1 SCHC D30-1 (3-2)final
Pinoké D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Gooische D30-1 AthenA D30-1 (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
SCHC D30-1 Kampong D30-2 (2-0)final
Rotterdam D30-1 Amsterdam D30-1 (1-2)final
Cartouche D30-1 Victoria D30-1 (1-3)final
Klein Zwitserland D30-1 Pinoké D30-1 (9-0)final
HDM D30-1 Kampong D30-1 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Kampong D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-10)final
Amsterdam D30-1 HDM D30-1 (3-2)final
AthenA D30-1 Rotterdam D30-1 (0-1)scheduled
Victoria D30-1 Gooische D30-1 (1-2)final
Kampong D30-2 Cartouche D30-1 (4-1)final
Pinoké D30-1 SCHC D30-1 (3-3)final