header foto header foto
Terug

D02

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sylvia Kirschenmann
Manager Evelyn Coppens-Mulders
Trainer Julia van der Elst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D2-O Voordaan D2-O 10:45
HDM D2-O Pinoké D2-O 11:00
SCHC D2-O Amsterdam D2-O 11:00
Leonidas D2 Hurley D2-O 11:00
Victoria D2-O HIC D2-O 11:00
Rotterdam D2-O VVV D2-O 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC D2-O 17 37 12 1 4
2 HDM D2-O 17 30 9 3 5
3 Voordaan D2-O 17 29 9 2 6
4 HIC D2-O 17 26 8 2 7
5 Amsterdam D2-O 16 24 7 3 6
6 Pinoké D2-O 17 24 7 3 7
7 Victoria D2-O 17 24 7 3 7
8 Kampong D2-O 17 21 6 3 8
9 Hurley D2-O 17 21 6 3 8
10 VVV D2-O 17 19 5 4 8
11 Rotterdam D2-O 17 15 4 3 10
12 Leonidas D2 16 15 3 6 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HIC D2-O 11:00 thuis - 3 - Waterveld
12 mei LOHC D2 n.n.b thuis - 1 - Waterveld
26 mei MMHC Voordaan D2-O n.n.b uit
2 jun SV Kampong Hockey D2-O 10:45 uit
9 jun R.H.V. Leonidas D2 n.n.b thuis
16 jun Hockey Club Rotterdam D2-O 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Rotterdam D2-O Leonidas D2 (1-1)final
HDM D2-O Voordaan D2-O (3-1)final
Pinoké D2-O HIC D2-O (2-1)final
VVV D2-O Kampong D2-O (2-2)final
SCHC D2-O Victoria D2-O (0-0)final
Amsterdam D2-O Hurley D2-O (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Hurley D2-O VVV D2-O (2-2)final
Leonidas D2 SCHC D2-O (0-2)final
Victoria D2-O HDM D2-O (3-2)final
Voordaan D2-O Pinoké D2-O (5-1)final
Kampong D2-O Rotterdam D2-O (6-0)scheduled
HIC D2-O Amsterdam D2-O (1-7)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
VVV D2-O HIC D2-O (2-3)final
Pinoké D2-O Victoria D2-O (1-2)final
Amsterdam D2-O Voordaan D2-O (2-2)final
SCHC D2-O Rotterdam D2-O (2-0)final
HDM D2-O Leonidas D2 (3-1)final
Hurley D2-O Kampong D2-O (0-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rotterdam D2-O HDM D2-O (1-0)final
Victoria D2-O Amsterdam D2-O (2-1)final
Voordaan D2-O VVV D2-O (3-1)final
Kampong D2-O SCHC D2-O (1-3)final
HIC D2-O Hurley D2-O (0-1)final
Leonidas D2 Pinoké D2-O (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HDM D2-O SCHC D2-O (7-0)final
Amsterdam D2-O Leonidas D2 (1-2)final
HIC D2-O Kampong D2-O (0-5)final
VVV D2-O Victoria D2-O (2-1)final
Pinoké D2-O Rotterdam D2-O (3-1)final
Hurley D2-O Voordaan D2-O (0-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Rotterdam D2-O Amsterdam D2-O (1-2)scheduled
Victoria D2-O Hurley D2-O (2-1)final
Kampong D2-O HDM D2-O (4-6)final
Voordaan D2-O HIC D2-O (2-3)final
SCHC D2-O Pinoké D2-O (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Amsterdam D2-O SCHC D2-O (1-3)final
Voordaan D2-O Kampong D2-O (2-1)final
Pinoké D2-O HDM D2-O (2-1)final
HIC D2-O Victoria D2-O (0-1)final
Hurley D2-O Leonidas D2 (0-0)final
VVV D2-O Rotterdam D2-O (2-2)final
WOENSDAG 1 NOVEMBER 2023
Leonidas D2 VVV D2-O (3-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Rotterdam D2-O Hurley D2-O (0-3)final
Kampong D2-O Pinoké D2-O (3-2)final
Victoria D2-O Voordaan D2-O (4-2)final
Leonidas D2 HIC D2-O (0-0)final
SCHC D2-O VVV D2-O (3-1)final
HDM D2-O Amsterdam D2-O (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Victoria D2-O Kampong D2-O (1-2)final
Voordaan D2-O Leonidas D2 (5-0)final
Amsterdam D2-O Pinoké D2-O (4-2)final
HIC D2-O Rotterdam D2-O (2-1)final
Hurley D2-O SCHC D2-O (1-2)final
VVV D2-O HDM D2-O (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Pinoké D2-O VVV D2-O (8-1)final
Rotterdam D2-O Voordaan D2-O (0-1)final
SCHC D2-O HIC D2-O (6-0)final
Amsterdam D2-O Kampong D2-O (1-1)final
HDM D2-O Hurley D2-O (2-1)final
Leonidas D2 Victoria D2-O (0-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Victoria D2-O Rotterdam D2-O (0-1)final
VVV D2-O Amsterdam D2-O (2-4)final
Voordaan D2-O SCHC D2-O (1-3)final
Kampong D2-O Leonidas D2 (2-3)final
HIC D2-O HDM D2-O (0-2)final
Hurley D2-O Pinoké D2-O (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Voordaan D2-O HDM D2-O (0-1)final
HIC D2-O Pinoké D2-O (2-1)final
Victoria D2-O SCHC D2-O (3-1)final
Hurley D2-O Amsterdam D2-O (2-1)final
Kampong D2-O VVV D2-O (1-3)final
Leonidas D2 Rotterdam D2-O (1-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
SCHC D2-O Leonidas D2 (3-1)final
HDM D2-O Victoria D2-O (1-1)final
Amsterdam D2-O HIC D2-O (1-3)final
Rotterdam D2-O Kampong D2-O (1-4)final
VVV D2-O Hurley D2-O (3-1)scheduled
Pinoké D2-O Voordaan D2-O (2-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Victoria D2-O Pinoké D2-O (1-3)final
Voordaan D2-O Amsterdam D2-O (5-1)final
HIC D2-O VVV D2-O (1-0)final
Kampong D2-O Hurley D2-O (1-3)final
Rotterdam D2-O SCHC D2-O (3-0)final
Leonidas D2 HDM D2-O (0-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
SCHC D2-O Kampong D2-O (3-2)final
Amsterdam D2-O Victoria D2-O (2-0)final
VVV D2-O Voordaan D2-O (2-3)final
HDM D2-O Rotterdam D2-O (2-1)final
Pinoké D2-O Leonidas D2 (4-2)final
Hurley D2-O HIC D2-O (2-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria D2-O VVV D2-O (0-3)final
Kampong D2-O HIC D2-O (2-3)final
Voordaan D2-O Hurley D2-O (4-2)final
SCHC D2-O HDM D2-O (4-3)final
Rotterdam D2-O Pinoké D2-O (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Hurley D2-O Victoria D2-O (2-0)final
HIC D2-O Voordaan D2-O (1-0)final
Amsterdam D2-O Rotterdam D2-O (2-0)final
VVV D2-O Leonidas D2 (0-0)scheduled
HDM D2-O Kampong D2-O (2-2)final
Pinoké D2-O SCHC D2-O (4-1)final