header foto header foto
Terug

D03

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joleyne de Bruijne
Aanvoerder Evelien Janssen
Coach/trainer Nick van Leeuwaarden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D3 Myra D4 9:00
Leonidas D5 Roomburg D3 10:30
Victoria D3 Catwijck D2-O 10:45
Alliance D2-O Groen-Geel D3 11:00
Leiden D3 HDM D3 12:15
Alphen D2-O HUDITO D2-O 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D3 17 45 15 0 2
2 HUDITO D2-O 17 41 13 2 2
3 Leiden D3 17 40 13 1 3
4 Victoria D3 17 40 13 1 3
5 Roomburg D3 17 34 10 4 3
6 Alphen D2-O 17 21 6 3 8
7 Myra D4 17 19 6 1 10
8 Groen-Geel D3 17 16 5 1 11
9 Alliance D2-O 17 15 5 0 12
10 HDM D3 17 12 4 0 13
11 Catwijck D2-O 17 8 2 2 13
12 Leonidas D5 17 7 2 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Catwijck D2-O 10:45 thuis - 2 - Waterveld
26 mei Leidse Hockey Club Roomburg D3 12:30 uit
2 jun HV Myra D4 n.n.b thuis
9 jun D.H.C. Hudito D2-O n.n.b uit
16 jun Groen-Geel D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Catwijck D2-O Groen-Geel D3 (1-3)scheduled
Victoria D3 HDM D3 (8-2)final
Myra D4 Leiden D3 (1-8)final
Amsterdam D3 Alphen D2-O (2-1)final
Roomburg D3 HUDITO D2-O (1-1)final
Leonidas D5 Alliance D2-O (2-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden D3 Amsterdam D3 (0-2)final
HUDITO D2-O Myra D4 (4-0)final
Alphen D2-O Leonidas D5 (0-0)final
Alliance D2-O Victoria D3 (1-4)final
HDM D3 Catwijck D2-O (3-6)final
Groen-Geel D3 Roomburg D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Victoria D3 Alphen D2-O (5-2)final
Catwijck D2-O Alliance D2-O (1-3)scheduled
Roomburg D3 HDM D3 (8-0)final
Myra D4 Groen-Geel D3 (2-1)scheduled
Leonidas D5 Amsterdam D3 (2-6)final
HUDITO D2-O Leiden D3 (1-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Groen-Geel D3 HUDITO D2-O (0-3)final
Alliance D2-O Roomburg D3 (3-5)final
HDM D3 Myra D4 (1-5)final
Alphen D2-O Catwijck D2-O (4-2)final
Leiden D3 Leonidas D5 (3-0)final
Amsterdam D3 Victoria D3 (4-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HUDITO D2-O HDM D3 (10-0)final
Victoria D3 Leonidas D5 (3-1)final
Myra D4 Alliance D2-O (4-1)final
Roomburg D3 Alphen D2-O (2-1)final
Groen-Geel D3 Leiden D3 (2-3)final
Catwijck D2-O Amsterdam D3 (2-6)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen D2-O Myra D4 (2-2)final
HDM D3 Groen-Geel D3 (0-6)scheduled
Alliance D2-O HUDITO D2-O (1-5)final
Leiden D3 Victoria D3 (5-0)final
Amsterdam D3 Roomburg D3 (2-0)final
Leonidas D5 Catwijck D2-O (3-2)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Catwijck D2-O Victoria D3 (1-4)scheduled
HUDITO D2-O Alphen D2-O (3-0)final
Groen-Geel D3 Alliance D2-O (2-4)scheduled
Myra D4 Amsterdam D3 (1-5)final
HDM D3 Leiden D3 (1-4)final
Roomburg D3 Leonidas D5 (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alliance D2-O HDM D3 (0-1)final
Alphen D2-O Groen-Geel D3 (4-5)scheduled
Amsterdam D3 HUDITO D2-O (2-4)final
Leonidas D5 Myra D4 (1-2)final
Victoria D3 Roomburg D3 (3-1)final
Leiden D3 Catwijck D2-O (5-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Roomburg D3 Catwijck D2-O (1-1)final
Myra D4 Victoria D3 (2-5)final
Alliance D2-O Leiden D3 (0-4)final
HUDITO D2-O Leonidas D5 (4-0)final
Groen-Geel D3 Amsterdam D3 (0-7)scheduled
HDM D3 Alphen D2-O (1-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Roomburg D3 Leiden D3 (2-2)final
Alphen D2-O Alliance D2-O (3-2)final
Leonidas D5 Groen-Geel D3 (2-3)scheduled
Victoria D3 HUDITO D2-O (1-3)final
Amsterdam D3 HDM D3 (8-1)final
Catwijck D2-O Myra D4 (1-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
HUDITO D2-O Catwijck D2-O (8-0)scheduled
Alliance D2-O Amsterdam D3 (1-6)final
Leiden D3 Alphen D2-O (1-0)final
Myra D4 Roomburg D3 (2-3)final
HDM D3 Leonidas D5 (1-0)final
Groen-Geel D3 Victoria D3 (1-5)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D3 Catwijck D2-O (1-1)scheduled
HDM D3 Victoria D3 (2-7)final
Alliance D2-O Leonidas D5 (1-0)scheduled
Leiden D3 Myra D4 (3-2)final
Alphen D2-O Amsterdam D3 (0-4)final
HUDITO D2-O Roomburg D3 (0-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas D5 Alphen D2-O (0-1)final
Myra D4 HUDITO D2-O (1-6)final
Roomburg D3 Groen-Geel D3 (4-0)final
Victoria D3 Alliance D2-O (3-2)final
Amsterdam D3 Leiden D3 (3-0)final
Catwijck D2-O HDM D3 (1-2)final
DINSDAG 12 MAART 2024
HDM D3 Roomburg D3 (0-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Alliance D2-O Catwijck D2-O (3-0)scheduled
Leiden D3 HUDITO D2-O (2-1)final
Amsterdam D3 Leonidas D5 (6-0)final
Alphen D2-O Victoria D3 (2-2)final
Groen-Geel D3 Myra D4 (4-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg D3 Alliance D2-O (4-2)final
Myra D4 HDM D3 (3-2)final
Victoria D3 Amsterdam D3 (2-0)final
Catwijck D2-O Alphen D2-O (0-2)scheduled
Leonidas D5 Leiden D3 (1-2)final
HUDITO D2-O Groen-Geel D3 (1-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D5 Victoria D3 (0-2)final
Alliance D2-O Myra D4 (4-3)final
HDM D3 HUDITO D2-O (0-6)final
Leiden D3 Groen-Geel D3 (7-2)scheduled
Amsterdam D3 Catwijck D2-O (5-1)scheduled
Alphen D2-O Roomburg D3 (2-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D3 Amsterdam D3 (0-4)scheduled
Myra D4 Alphen D2-O (1-4)final
Victoria D3 Leiden D3 (5-2)final
HUDITO D2-O Alliance D2-O (4-0)final
Groen-Geel D3 HDM D3 (3-5)scheduled
Catwijck D2-O Leonidas D5 (5-2)scheduled