header foto header foto
Terug

D04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jo-An van Gemerden
Trainer Xavier Ramselaar
Coach/trainer Charlotte van Koeveringe

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam D3 Pollux D2-O 20:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D2-O 17 45 14 3 0
2 Ring Pass Delft D3 17 31 9 4 4
3 Westland D2-O 17 31 9 4 4
4 Rotterdam D3 16 31 8 7 1
5 Leonidas D7 17 30 9 3 5
6 Alecto-Augustinus D3 17 28 7 7 3
7 DSHC D2-O 17 23 7 2 8
8 Victoria D4 17 19 5 4 8
9 HUDITO D3 17 17 5 2 10
10 Roomburg D2-O 17 13 2 7 8
11 Pollux D2-O 16 6 1 3 12
12 Cartouche D2-O 17 4 0 4 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockey Club Rotterdam D3 10:15 uit
26 mei VMHC Pollux D2-O 11:15 thuis - 5 - Semi
2 jun DSHC D2-O n.n.b thuis
9 jun Ring Pass Delft D3 n.n.b uit
16 jun R.H.V. Leonidas D7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D3 Pollux D2-O (4-0)final
DSHC D2-O Leonidas D7 (1-2)scheduled
Rotterdam D3 Alecto-Augustinus D3 (1-1)final
Victoria D4 Westland D2-O (4-5)final
Groen-Geel D2-O Roomburg D2-O (5-1)final
HUDITO D3 Cartouche D2-O (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche D2-O Groen-Geel D2-O (0-3)final
Westland D2-O DSHC D2-O (4-2)final
Pollux D2-O HUDITO D3 (0-2)final
Roomburg D2-O Rotterdam D3 (1-2)final
Alecto-Augustinus D3 Victoria D4 (1-1)final
Leonidas D7 Ring Pass Delft D3 (1-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D7 Pollux D2-O (2-0)final
Victoria D4 Roomburg D2-O (4-1)final
DSHC D2-O Alecto-Augustinus D3 (5-0)final
Rotterdam D3 Cartouche D2-O (3-2)final
Ring Pass Delft D3 Westland D2-O (1-3)scheduled
Groen-Geel D2-O HUDITO D3 (6-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HUDITO D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Cartouche D2-O Victoria D4 (1-1)final
Westland D2-O Leonidas D7 (4-1)final
Pollux D2-O Groen-Geel D2-O (1-1)final
Roomburg D2-O DSHC D2-O (3-4)final
Alecto-Augustinus D3 Ring Pass Delft D3 (1-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D2-O Cartouche D2-O (4-0)final
Westland D2-O Pollux D2-O (4-3)scheduled
Rotterdam D3 Groen-Geel D2-O (1-1)final
Victoria D4 HUDITO D3 (1-1)final
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2-O (1-1)final
Leonidas D7 Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3 (2-2)scheduled
Pollux D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Roomburg D2-O Leonidas D7 (3-3)final
Alecto-Augustinus D3 Westland D2-O (2-0)final
HUDITO D3 DSHC D2-O (1-2)final
Groen-Geel D2-O Victoria D4 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D3 HUDITO D3 (3-3)final
DSHC D2-O Groen-Geel D2-O (0-1)scheduled
Westland D2-O Roomburg D2-O (1-1)final
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-1)final
Alecto-Augustinus D3 Pollux D2-O (2-1)final
Leonidas D7 Cartouche D2-O (2-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Cartouche D2-O Westland D2-O (2-5)final
Groen-Geel D2-O Ring Pass Delft D3 (2-0)scheduled
Pollux D2-O Victoria D4 (2-3)final
Roomburg D2-O Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
Rotterdam D3 DSHC D2-O (0-0)final
HUDITO D3 Leonidas D7 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D7 Groen-Geel D2-O (1-5)final
Westland D2-O HUDITO D3 (3-1)final
Roomburg D2-O Pollux D2-O (4-2)final
DSHC D2-O Victoria D4 (2-3)final
Alecto-Augustinus D3 Cartouche D2-O (2-1)final
Ring Pass Delft D3 Rotterdam D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HUDITO D3 Alecto-Augustinus D3 (2-4)final
DSHC D2-O Pollux D2-O (2-1)final
Cartouche D2-O Roomburg D2-O (0-0)final
Groen-Geel D2-O Westland D2-O (4-1)final
Victoria D4 Ring Pass Delft D3 (0-1)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Westland D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Roomburg D2-O HUDITO D3 (1-2)final
Pollux D2-O Cartouche D2-O (2-0)final
Alecto-Augustinus D3 Groen-Geel D2-O (0-0)final
Ring Pass Delft D3 DSHC D2-O (2-1)final
Leonidas D7 Victoria D4 (4-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Cartouche D2-O HUDITO D3 (0-5)final
Pollux D2-O Ring Pass Delft D3 (1-3)final
Westland D2-O Victoria D4 (1-0)final
Roomburg D2-O Groen-Geel D2-O (0-1)final
Alecto-Augustinus D3 Rotterdam D3 (2-2)final
Leonidas D7 DSHC D2-O (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Ring Pass Delft D3 Leonidas D7 (2-0)final
DSHC D2-O Westland D2-O (1-4)final
HUDITO D3 Pollux D2-O (4-3)final
Rotterdam D3 Roomburg D2-O (2-1)final
Victoria D4 Alecto-Augustinus D3 (0-1)final
Groen-Geel D2-O Cartouche D2-O (4-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Cartouche D2-O Rotterdam D3 (2-2)final
Pollux D2-O Leonidas D7 (0-2)final
Westland D2-O Ring Pass Delft D3 (0-2)final
Roomburg D2-O Victoria D4 (3-3)final
Alecto-Augustinus D3 DSHC D2-O (2-2)final
HUDITO D3 Groen-Geel D2-O (0-4)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Rotterdam D3 HUDITO D3 (3-0)final
Ring Pass Delft D3 Alecto-Augustinus D3 (3-2)final
Victoria D4 Cartouche D2-O (3-1)final
DSHC D2-O Roomburg D2-O (1-3)final
Leonidas D7 Westland D2-O (2-0)final
Groen-Geel D2-O Pollux D2-O (1-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
HUDITO D3 Victoria D4 (1-2)final
Pollux D2-O Westland D2-O (0-0)final
Cartouche D2-O DSHC D2-O (0-2)final
Groen-Geel D2-O Rotterdam D3 (5-0)final
Roomburg D2-O Ring Pass Delft D3 (1-1)final
Alecto-Augustinus D3 Leonidas D7 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Victoria D4 Groen-Geel D2-O (0-1)final
DSHC D2-O HUDITO D3 (4-3)final
Ring Pass Delft D3 Cartouche D2-O (4-0)final
Westland D2-O Alecto-Augustinus D3 (2-2)final
Leonidas D7 Roomburg D2-O (1-1)final