header foto header foto
Terug

D08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Fréderique Ahsman
Aanvoerder Lisa de Koning
Trainer Teun Algie

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D2-O Leonidas D13 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC D3 16 41 13 2 1
2 Westland D3 17 40 13 1 3
3 Delfshaven D1 16 34 11 1 4
4 Victoria D8 17 33 10 3 4
5 Ring Pass Delft D4 17 29 9 2 6
6 Leonidas D13 16 23 7 2 7
7 Rotterdam D4 17 22 7 1 9
8 Schiedam D6 17 22 7 1 9
9 Leonidas D12 17 20 6 2 9
10 HUDITO D6 17 13 3 4 10
11 Pijnacker D3 17 5 1 2 14
12 Barendrecht D2-O 16 5 0 5 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HV Westland D3 10:45 uit
12 mei HC Pijnacker D3 16:30 thuis - 5 - Semi
26 mei HC Delfshaven D1 11:35 uit
2 jun R.H.V. Leonidas D12 n.n.b thuis
9 jun Hockeyclub Barendrecht D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Ring Pass Delft D4 (1-6)final
Delfshaven D1 Pijnacker D3 (10-0)final
Schiedam D6 Victoria D8 (4-3)final
Rotterdam D4 Leonidas D13 (3-4)final
Leonidas D12 Westland D3 (1-4)final
DSHC D3 HUDITO D6 (4-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D4 Schiedam D6 (2-3)final
HUDITO D6 Rotterdam D4 (3-1)final
Westland D3 Barendrecht D2-O (4-0)final
Pijnacker D3 Leonidas D12 (1-3)final
Victoria D8 DSHC D3 (2-4)final
Leonidas D13 Delfshaven D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Pijnacker D3 (3-3)final
Rotterdam D4 Victoria D8 (1-4)final
Schiedam D6 Westland D3 (1-1)final
DSHC D3 Ring Pass Delft D4 (9-1)final
Leonidas D12 Delfshaven D1 (0-4)scheduled
HUDITO D6 Leonidas D13 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Delfshaven D1 Barendrecht D2-O (4-1)scheduled
Pijnacker D3 Schiedam D6 (0-6)final
Victoria D8 HUDITO D6 (3-0)final
Leonidas D13 Leonidas D12 (4-1)final
Westland D3 DSHC D3 (0-7)final
Ring Pass Delft D4 Rotterdam D4 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D3 Pijnacker D3 (17-2)final
Barendrecht D2-O Leonidas D12 (0-3)final
Schiedam D6 Delfshaven D1 (0-2)final
Rotterdam D4 Westland D3 (2-3)final
Victoria D8 Leonidas D13 (2-1)final
HUDITO D6 Ring Pass Delft D4 (0-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leonidas D12 Schiedam D6 (0-4)final
Delfshaven D1 DSHC D3 (1-6)final
Westland D3 HUDITO D6 (6-2)final
Ring Pass Delft D4 Victoria D8 (4-3)final
Leonidas D13 Barendrecht D2-O (7-1)final
Pijnacker D3 Rotterdam D4 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HUDITO D6 Pijnacker D3 (4-1)final
Ring Pass Delft D4 Leonidas D13 (3-2)final
Schiedam D6 Barendrecht D2-O (3-2)final
Victoria D8 Westland D3 (4-1)final
Rotterdam D4 Delfshaven D1 (0-2)scheduled
DSHC D3 Leonidas D12 (2-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Barendrecht D2-O DSHC D3 (0-7)final
Leonidas D13 Schiedam D6 (3-1)final
Westland D3 Ring Pass Delft D4 (5-0)final
Leonidas D12 Rotterdam D4 (3-4)final
Delfshaven D1 HUDITO D6 (2-0)scheduled
Pijnacker D3 Victoria D8 (0-6)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Victoria D8 Delfshaven D1 (1-1)scheduled
Ring Pass Delft D4 Pijnacker D3 (3-0)final
DSHC D3 Schiedam D6 (2-0)final
Rotterdam D4 Barendrecht D2-O (5-1)final
Westland D3 Leonidas D13 (2-1)final
HUDITO D6 Leonidas D12 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht D2-O HUDITO D6 (2-2)final
DSHC D3 Leonidas D13 (5-3)final
Delfshaven D1 Ring Pass Delft D4 (5-1)scheduled
Pijnacker D3 Westland D3 (0-2)final
Schiedam D6 Rotterdam D4 (2-1)final
Leonidas D12 Victoria D8 (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D13 Pijnacker D3 (7-1)final
Rotterdam D4 DSHC D3 (3-0)final
HUDITO D6 Schiedam D6 (4-2)final
Westland D3 Delfshaven D1 (3-1)scheduled
Victoria D8 Barendrecht D2-O (9-0)final
Ring Pass Delft D4 Leonidas D12 (2-0)final
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
Victoria D8 Schiedam D6 (3-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas D13 Rotterdam D4 (3-4)scheduled
Westland D3 Leonidas D12 (2-1)final
Pijnacker D3 Delfshaven D1 (0-5)scheduled
Ring Pass Delft D4 Barendrecht D2-O (1-1)scheduled
HUDITO D6 DSHC D3 (0-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Barendrecht D2-O Westland D3 (0-4)final
DSHC D3 Victoria D8 (1-1)final
Leonidas D12 Pijnacker D3 (6-1)final
Delfshaven D1 Leonidas D13 (1-2)scheduled
Rotterdam D4 HUDITO D6 (4-1)final
Schiedam D6 Ring Pass Delft D4 (3-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Westland D3 Schiedam D6 (3-1)final
Victoria D8 Rotterdam D4 (2-2)final
Pijnacker D3 Barendrecht D2-O (1-1)final
Ring Pass Delft D4 DSHC D3 (1-2)final
Delfshaven D1 Leonidas D12 (2-1)scheduled
Leonidas D13 HUDITO D6 (1-1)final
WOENSDAG 20 MAART 2024
Schiedam D6 Pijnacker D3 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leonidas D12 Leonidas D13 (5-2)final
Barendrecht D2-O Delfshaven D1 (0-4)scheduled
Rotterdam D4 Ring Pass Delft D4 (4-6)final
HUDITO D6 Victoria D8 (0-4)final
DSHC D3 Westland D3 (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D12 Barendrecht D2-O (1-1)final
Leonidas D13 Victoria D8 (1-2)final
Ring Pass Delft D4 HUDITO D6 (3-0)final
Westland D3 Rotterdam D4 (8-3)final
Pijnacker D3 DSHC D3 (0-9)final
Delfshaven D1 Schiedam D6 (7-1)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Rotterdam D4 Pijnacker D3 (4-2)final
Victoria D8 Ring Pass Delft D4 (2-3)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Schiedam D6 Leonidas D12 (0-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HUDITO D6 Westland D3 (0-2)final