header foto header foto
Terug

H02

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lars van Rooij
Manager Frederic Coppelmans
Coach/trainer Frederic Coppelmans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hurley H3 Amsterdam H3 9:00
Victoria H2-O Bloemendaal H2-O 10:30
Pinoké H2-O Amsterdam H2-O 10:30
Almere H2-O Klein Zwitserland H2-O 10:30
Hurley H2-O Kampong H2-O 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam H2-O 15 38 12 2 1
2 Rotterdam H2-O 16 37 12 1 3
3 Klein Zwitserland H2-O 16 30 10 0 6
4 Hurley H2-O 15 27 8 3 4
5 Pinoké H2-O 15 22 6 4 5
6 Kampong H2-O 15 18 5 3 7
7 Bloemendaal H2-O 16 18 5 3 8
8 Almere H2-O 15 18 4 6 5
9 Victoria H2-O 15 16 4 4 7
10 Amsterdam H3 16 10 3 1 12
11 Hurley H3 16 6 1 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Bloemendaal H2-O 10:30 thuis - 1 - Waterveld
26 mei AH & BC H2-O n.n.b uit
2 jun THC Hurley H3 n.n.b thuis
9 jun SV Kampong Hockey H2-O n.n.b thuis
16 jun Almeerse HC H2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Rotterdam H2-O Victoria H2-O (2-0)final
Kampong H2-O Klein Zwitserland H2-O (1-4)final
Pinoké H2-O Bloemendaal H2-O (4-2)final
Hurley H2-O Hurley H3 (5-1)final
Amsterdam H2-O Amsterdam H3 (7-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Klein Zwitserland H2-O Rotterdam H2-O (0-1)final
Almere H2-O Hurley H2-O (3-1)final
Hurley H3 Pinoké H2-O (0-1)final
Bloemendaal H2-O Amsterdam H2-O (3-5)final
Amsterdam H3 Kampong H2-O (3-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Amsterdam H2-O Hurley H3 (4-2)final
Kampong H2-O Bloemendaal H2-O (4-0)final
Rotterdam H2-O Amsterdam H3 (3-2)final
Pinoké H2-O Almere H2-O (2-2)final
Klein Zwitserland H2-O Victoria H2-O (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Victoria H2-O Hurley H2-O (0-1)final
Almere H2-O Amsterdam H2-O (3-3)final
Hurley H3 Kampong H2-O (4-2)final
Bloemendaal H2-O Rotterdam H2-O (0-3)final
Amsterdam H3 Klein Zwitserland H2-O (2-6)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Rotterdam H2-O Hurley H3 (3-2)final
Klein Zwitserland H2-O Bloemendaal H2-O (4-3)final
Kampong H2-O Almere H2-O (4-4)final
Pinoké H2-O Hurley H2-O (3-1)final
Amsterdam H3 Victoria H2-O (2-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Almere H2-O Rotterdam H2-O (0-4)final
Hurley H2-O Amsterdam H2-O (2-4)scheduled
Bloemendaal H2-O Amsterdam H3 (4-1)final
Hurley H3 Klein Zwitserland H2-O (0-3)scheduled
Victoria H2-O Pinoké H2-O (0-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland H2-O Almere H2-O (1-5)final
Kampong H2-O Hurley H2-O (2-3)final
Amsterdam H2-O Pinoké H2-O (5-0)final
Bloemendaal H2-O Victoria H2-O (3-0)final
Amsterdam H3 Hurley H3 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Pinoké H2-O Kampong H2-O (3-3)final
Almere H2-O Amsterdam H3 (0-1)final
Hurley H2-O Rotterdam H2-O (3-2)final
Victoria H2-O Amsterdam H2-O (2-3)final
Hurley H3 Bloemendaal H2-O (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H2-O Hurley H2-O (2-3)final
Rotterdam H2-O Pinoké H2-O (2-1)final
Kampong H2-O Amsterdam H2-O (1-4)final
Bloemendaal H2-O Almere H2-O (2-1)final
Hurley H3 Victoria H2-O (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Almere H2-O Hurley H3 (5-1)final
Pinoké H2-O Klein Zwitserland H2-O (4-1)final
Amsterdam H2-O Rotterdam H2-O (4-2)final
Kampong H2-O Victoria H2-O (2-3)final
Hurley H2-O Amsterdam H3 (3-0)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Amsterdam H3 Pinoké H2-O (2-1)final
Rotterdam H2-O Kampong H2-O (4-3)final
Klein Zwitserland H2-O Amsterdam H2-O (1-0)final
Victoria H2-O Almere H2-O (3-3)final
Bloemendaal H2-O Hurley H2-O (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Victoria H2-O Rotterdam H2-O (3-1)final
Klein Zwitserland H2-O Kampong H2-O (2-3)final
Amsterdam H3 Amsterdam H2-O (0-3)final
Bloemendaal H2-O Pinoké H2-O (2-2)final
Hurley H3 Hurley H2-O (2-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Pinoké H2-O Hurley H3 (4-1)final
Kampong H2-O Amsterdam H3 (3-1)final
Rotterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O (4-1)final
Amsterdam H2-O Bloemendaal H2-O (4-1)final
Hurley H2-O Almere H2-O (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Almere H2-O Pinoké H2-O (4-3)final
Amsterdam H3 Rotterdam H2-O (2-8)final
Hurley H3 Amsterdam H2-O (3-6)final
Victoria H2-O Klein Zwitserland H2-O (1-3)final
Bloemendaal H2-O Kampong H2-O (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Kampong H2-O Hurley H3 (4-2)final
Rotterdam H2-O Bloemendaal H2-O (3-3)final
Klein Zwitserland H2-O Amsterdam H3 (2-1)scheduled
Hurley H2-O Victoria H2-O (1-1)final
Amsterdam H2-O Almere H2-O (3-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Almere H2-O Kampong H2-O (2-2)final
Hurley H3 Rotterdam H2-O (2-7)final
Hurley H2-O Pinoké H2-O (1-0)final
Bloemendaal H2-O Klein Zwitserland H2-O (1-3)final
Victoria H2-O Amsterdam H3 (4-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Rotterdam H2-O Almere H2-O (3-2)final
Pinoké H2-O Victoria H2-O (2-2)final
Klein Zwitserland H2-O Hurley H3 (4-0)final
Amsterdam H2-O Hurley H2-O (6-1)final
Amsterdam H3 Bloemendaal H2-O (2-1)final