header foto header foto
Terug

H05

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Wobbe van de Pas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel H5 Leonidas H11 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H5 11 29 9 2 0
2 Groen-Geel H5 10 21 7 0 3
3 Groen-Geel H4 11 19 6 1 4
4 Rijswijk H3 11 19 5 4 2
5 Leonidas H11 10 17 5 2 3
6 Pijnacker H3 11 16 5 1 5
7 Dopie H4 11 15 4 3 4
8 Leonidas H15 11 14 5 2 4
9 Rotterdam H8 11 11 3 2 6
10 HUDITO H7 11 10 3 1 7
11 Waddinxveen H2-O 11 9 3 0 8
12 Victoria H5 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Groen-Geel H5 12:25 uit
10 mrt D.H.C. Hudito H7 11:45 thuis - 5 - Semi
17 mrt Groen-Geel H4 12:30 uit
24 mrt R.H.V. Leonidas H15 n.n.b thuis
7 apr R.H.V. Leonidas H11 n.n.b uit
14 apr Hockey Club Rotterdam H8 n.n.b thuis
21 apr Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b uit
12 mei Dopie H4 n.n.b thuis
26 mei DSHC H5 n.n.b thuis
2 jun HC Waddinxveen H2-O 10:30 uit
9 jun HC Pijnacker H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Waddinxveen H2-O Dopie H4 (4-3)scheduled
Victoria H5 Groen-Geel H5 (3-7)final
Rotterdam H8 Groen-Geel H4 (1-1)final
DSHC H5 Pijnacker H3 (3-0)scheduled
Rijswijk H3 HUDITO H7 (2-2)final
Leonidas H11 Leonidas H15 (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel H4 Rijswijk H3 (1-9)scheduled
Dopie H4 Leonidas H11 (4-4)scheduled
Groen-Geel H5 DSHC H5 (0-3)scheduled
Pijnacker H3 Waddinxveen H2-O (5-3)scheduled
Leonidas H15 Rotterdam H8 (2-3)scheduled
HUDITO H7 Victoria H5 (5-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rijswijk H3 Leonidas H15 (3-3)final
DSHC H5 HUDITO H7 (6-0)final
Waddinxveen H2-O Groen-Geel H5 (2-4)final
Victoria H5 Groen-Geel H4 (1-5)scheduled
Pijnacker H3 Dopie H4 (2-3)scheduled
Rotterdam H8 Leonidas H11 (0-4)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HUDITO H7 Waddinxveen H2-O (3-2)final
Groen-Geel H4 DSHC H5 (0-7)scheduled
Groen-Geel H5 Pijnacker H3 (4-2)scheduled
Leonidas H11 Rijswijk H3 (2-1)final
Dopie H4 Rotterdam H8 (2-2)scheduled
Leonidas H15 Victoria H5 (7-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Victoria H5 Leonidas H11 (0-7)final
DSHC H5 Leonidas H15 (1-1)final
Waddinxveen H2-O Groen-Geel H4 (1-2)scheduled
Pijnacker H3 HUDITO H7 (4-2)final
Groen-Geel H5 Dopie H4 (2-1)scheduled
Rijswijk H3 Rotterdam H8 (2-0)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel H4 Pijnacker H3 (4-1)scheduled
HUDITO H7 Groen-Geel H5 (1-3)scheduled
Leonidas H11 DSHC H5 (3-4)final
Dopie H4 Rijswijk H3 (1-1)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Rotterdam H8 Victoria H5 (3-7)scheduled
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
Leonidas H15 Waddinxveen H2-O (3-2)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Waddinxveen H2-O Leonidas H11 (2-4)final
HUDITO H7 Dopie H4 (0-1)scheduled
Victoria H5 Rijswijk H3 (1-6)scheduled
DSHC H5 Rotterdam H8 (2-1)scheduled
Pijnacker H3 Leonidas H15 (4-2)final
Groen-Geel H5 Groen-Geel H4 (2-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Dopie H4 Victoria H5 (12-3)scheduled
Rijswijk H3 DSHC H5 (0-0)final
Rotterdam H8 Waddinxveen H2-O (4-3)final
Leonidas H15 Groen-Geel H5 (0-2)scheduled
Leonidas H11 Pijnacker H3 (0-0)scheduled
Groen-Geel H4 HUDITO H7 (5-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Waddinxveen H2-O Rijswijk H3 (1-0)final
Groen-Geel H4 Dopie H4 (3-4)scheduled
Pijnacker H3 Rotterdam H8 (2-1)scheduled
DSHC H5 Victoria H5 (5-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas H11 HUDITO H7 (4-1)scheduled
DSHC H5 Dopie H4 (4-3)scheduled
Rijswijk H3 Pijnacker H3 (2-0)final
Leonidas H15 Groen-Geel H4 (0-7)scheduled
Rotterdam H8 Groen-Geel H5 (2-0)scheduled
Victoria H5 Waddinxveen H2-O (7-9)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Waddinxveen H2-O DSHC H5 (2-5)final
Groen-Geel H4 Leonidas H11 (2-1)scheduled
Dopie H4 Leonidas H15 (2-3)scheduled
Groen-Geel H5 Rijswijk H3 (2-3)scheduled
HUDITO H7 Rotterdam H8 (4-0)scheduled
Pijnacker H3 Victoria H5 (7-1)scheduled
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
HUDITO H7 Leonidas H15 (0-5)scheduled