header foto header foto
Terug

H07

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Douwe Faber

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Feijenoord H3 Victoria H7 9:30
Delfshaven H3 Schiedam H5 11:35
Dordrecht H4 Krimpen H2-O 14:00
Ommoord H2-O Tempo '34 H3 14:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo '34 H3 16 36 12 0 4
2 Schiedam H5 16 30 9 3 4
3 Krimpen H2-O 16 26 7 5 4
4 Dordrecht H4 16 24 7 3 6
5 Feijenoord H3 15 21 6 3 6
6 Victoria H7 16 18 5 3 8
7 Ommoord H2-O 16 11 3 5 8
8 Delfshaven H3 15 8 2 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Feijenoord H3 09:30 uit
12 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club H4 14:45 thuis - 4 - Zand
26 mei HC Schiedam H5 n.n.b uit
2 jun OMHC H2-O 15:55 uit
9 jun R.G.H.C. Tempo '34 H3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Dordrecht H4 Schiedam H5 (1-0)final
Delfshaven H3 Victoria H7 (2-4)scheduled
Ommoord H2-O Feijenoord H3 (2-4)scheduled
Krimpen H2-O Tempo '34 H3 (3-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Feijenoord H3 Delfshaven H3 (3-1)scheduled
Tempo '34 H3 Dordrecht H4 (5-0)final
Schiedam H5 Ommoord H2-O (2-1)scheduled
Victoria H7 Krimpen H2-O (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Ommoord H2-O Tempo '34 H3 (1-5)final
Dordrecht H4 Krimpen H2-O (1-1)final
Delfshaven H3 Schiedam H5 (0-2)scheduled
Feijenoord H3 Victoria H7 (2-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Krimpen H2-O Ommoord H2-O (2-2)scheduled
Tempo '34 H3 Delfshaven H3 (6-1)final
Schiedam H5 Feijenoord H3 (1-3)scheduled
Victoria H7 Dordrecht H4 (0-8)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Feijenoord H3 Tempo '34 H3 (1-5)scheduled
Ommoord H2-O Dordrecht H4 (3-0)final
Schiedam H5 Victoria H7 (2-1)final
Delfshaven H3 Krimpen H2-O (1-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ommoord H2-O Victoria H7 (3-2)final
Krimpen H2-O Feijenoord H3 (3-1)scheduled
Tempo '34 H3 Schiedam H5 (4-2)final
Dordrecht H4 Delfshaven H3 (3-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Feijenoord H3 Dordrecht H4 (1-3)scheduled
Delfshaven H3 Ommoord H2-O (2-2)final
Schiedam H5 Krimpen H2-O (2-1)final
Victoria H7 Tempo '34 H3 (3-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Feijenoord H3 Ommoord H2-O (3-4)scheduled
Schiedam H5 Dordrecht H4 (5-1)final
Tempo '34 H3 Krimpen H2-O (2-1)final
Victoria H7 Delfshaven H3 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Dordrecht H4 Tempo '34 H3 (2-3)final
Ommoord H2-O Schiedam H5 (0-3)final
Delfshaven H3 Feijenoord H3 (0-1)scheduled
Krimpen H2-O Victoria H7 (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Victoria H7 Feijenoord H3 (2-3)scheduled
Schiedam H5 Delfshaven H3 (1-4)final
Tempo '34 H3 Ommoord H2-O (2-1)final
Krimpen H2-O Dordrecht H4 (3-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Feijenoord H3 Schiedam H5 (2-2)scheduled
Delfshaven H3 Tempo '34 H3 (0-3)final
Dordrecht H4 Victoria H7 (4-3)final
Ommoord H2-O Krimpen H2-O (1-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Victoria H7 Schiedam H5 (1-5)final
Krimpen H2-O Delfshaven H3 (2-1)final
Tempo '34 H3 Feijenoord H3 (2-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Delfshaven H3 Dordrecht H4 (1-2)final
Victoria H7 Ommoord H2-O (2-1)final
Feijenoord H3 Krimpen H2-O (1-2)final
Schiedam H5 Tempo '34 H3 (5-1)scheduled
WOENSDAG 20 MAART 2024
Dordrecht H4 Ommoord H2-O (0-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Krimpen H2-O Schiedam H5 (3-3)final
Ommoord H2-O Delfshaven H3 (5-5)scheduled
Dordrecht H4 Feijenoord H3 (2-2)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Victoria H7 Krimpen H2-O (2-2)final
WOENSDAG 3 APRIL 2024
Tempo '34 H3 Victoria H7 (4-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Delfshaven H3 Victoria H7 (5-3)final
Ommoord H2-O Feijenoord H3 (1-2)scheduled
Krimpen H2-O Tempo '34 H3 (2-4)final
Dordrecht H4 Schiedam H5 (0-1)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Tempo '34 H3 Dordrecht H4 (0-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schiedam H5 Ommoord H2-O (1-1)final
Feijenoord H3 Delfshaven H3 (1-4)final