header foto header foto
Terug

H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Oscar van Bergen Walraven
Aanvoerder Vincent Hafkamp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Terriërs H30-1 Ring Pass Delft H30-1 10:30
HDM H30-1 Leiden H30-1 12:45
Victoria H30-1 HIC H30-1 13:00
Cartouche H30-1 HGC H30-1 14:00
HDM H30-2 Pinoké H30-1 14:30
Kieviten H30-1 Noordwijk H30-1 16:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDM H30-1 17 49 16 1 0
2 Leiden H30-1 17 42 13 3 1
3 Terriërs H30-1 17 33 10 3 4
4 Cartouche H30-1 17 28 9 1 7
5 HIC H30-1 17 26 8 2 7
6 Noordwijk H30-1 17 26 7 5 5
7 Pinoké H30-1 17 22 5 7 5
8 Kieviten H30-1 17 17 5 2 10
9 HGC H30-1 17 16 6 1 10
10 HDM H30-2 17 10 3 1 13
11 Victoria H30-1 17 8 3 2 12
12 Ring Pass Delft H30-1 17 8 2 2 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HIC H30-1 13:00 thuis - 3 - Waterveld
26 mei HGC H30-1 12:30 uit
2 jun hdm H30-2 n.n.b thuis
9 jun LOHC H30-1 n.n.b thuis
16 jun De Kieviten H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HGC H30-1 Pinoké H30-1 (4-2)final
Cartouche H30-1 HIC H30-1 (4-2)final
Terriërs H30-1 Kieviten H30-1 (4-2)final
HDM H30-1 HDM H30-2 (4-0)final
Leiden H30-1 Noordwijk H30-1 (3-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Kieviten H30-1 HDM H30-1 (1-7)final
Pinoké H30-1 Leiden H30-1 (0-3)final
Noordwijk H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (6-0)scheduled
Victoria H30-1 Terriërs H30-1 (5-4)final
HDM H30-2 Cartouche H30-1 (2-3)final
HIC H30-1 HGC H30-1 (8-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden H30-1 HIC H30-1 (7-4)final
HGC H30-1 HDM H30-2 (2-1)final
Cartouche H30-1 Kieviten H30-1 (4-1)final
HDM H30-1 Terriërs H30-1 (10-2)final
Ring Pass Delft H30-1 Pinoké H30-1 (3-2)final
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023
Noordwijk H30-1 Victoria H30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Kieviten H30-1 HGC H30-1 (3-2)final
HDM H30-2 Leiden H30-1 (1-5)final
Pinoké H30-1 Noordwijk H30-1 (4-2)scheduled
Terriërs H30-1 Cartouche H30-1 (3-1)final
Victoria H30-1 HDM H30-1 (1-2)final
HIC H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (5-2)scheduled
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft H30-1 Victoria H30-1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leiden H30-1 Kieviten H30-1 (2-1)final
HGC H30-1 Terriërs H30-1 (3-6)final
Cartouche H30-1 HDM H30-1 (0-4)final
Pinoké H30-1 Victoria H30-1 (6-2)final
Noordwijk H30-1 HIC H30-1 (4-6)scheduled
Ring Pass Delft H30-1 HDM H30-2 (2-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Terriërs H30-1 Leiden H30-1 (1-1)final
Kieviten H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (2-1)final
Victoria H30-1 Cartouche H30-1 (0-1)final
HIC H30-1 Pinoké H30-1 (4-4)final
HDM H30-2 Noordwijk H30-1 (0-3)scheduled
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
HDM H30-1 HGC H30-1 (8-1)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leiden H30-1 HDM H30-1 (3-5)final
HGC H30-1 Cartouche H30-1 (5-3)scheduled
Noordwijk H30-1 Kieviten H30-1 (2-2)final
HIC H30-1 Victoria H30-1 (5-0)final
Pinoké H30-1 HDM H30-2 (2-2)final
Ring Pass Delft H30-1 Terriërs H30-1 (2-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Terriërs H30-1 Noordwijk H30-1 (0-0)scheduled
Kieviten H30-1 Pinoké H30-1 (1-1)final
HDM H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (8-3)scheduled
HDM H30-2 HIC H30-1 (0-1)final
Victoria H30-1 HGC H30-1 (4-4)scheduled
Cartouche H30-1 Leiden H30-1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Ring Pass Delft H30-1 Cartouche H30-1 (2-4)final
Leiden H30-1 HGC H30-1 (3-0)scheduled
HDM H30-2 Victoria H30-1 (1-0)final
Noordwijk H30-1 HDM H30-1 (3-3)scheduled
HIC H30-1 Kieviten H30-1 (1-5)final
Pinoké H30-1 Terriërs H30-1 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HGC H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (3-0)scheduled
Kieviten H30-1 HDM H30-2 (1-0)final
Terriërs H30-1 HIC H30-1 (1-0)final
Leiden H30-1 Victoria H30-1 (3-0)final
HDM H30-1 Pinoké H30-1 (7-0)scheduled
Cartouche H30-1 Noordwijk H30-1 (4-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pinoké H30-1 Cartouche H30-1 (5-2)final
HDM H30-2 Terriërs H30-1 (2-6)final
Ring Pass Delft H30-1 Leiden H30-1 (3-7)final
Noordwijk H30-1 HGC H30-1 (3-1)scheduled
Victoria H30-1 Kieviten H30-1 (3-2)final
HIC H30-1 HDM H30-1 (0-4)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Pinoké H30-1 HGC H30-1 (6-0)scheduled
HDM H30-2 HDM H30-1 (2-7)final
Noordwijk H30-1 Leiden H30-1 (1-4)scheduled
Kieviten H30-1 Terriërs H30-1 (1-5)final
Victoria H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (2-1)scheduled
HIC H30-1 Cartouche H30-1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leiden H30-1 Pinoké H30-1 (3-3)final
Terriërs H30-1 Victoria H30-1 (2-0)final
HDM H30-1 Kieviten H30-1 (8-1)scheduled
Ring Pass Delft H30-1 Noordwijk H30-1 (0-5)scheduled
Cartouche H30-1 HDM H30-2 (3-2)final
HGC H30-1 HIC H30-1 (4-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Terriërs H30-1 HDM H30-1 (1-5)scheduled
Pinoké H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (2-2)scheduled
HIC H30-1 Leiden H30-1 (0-1)final
Victoria H30-1 Noordwijk H30-1 (1-4)scheduled
HDM H30-2 HGC H30-1 (2-1)scheduled
Kieviten H30-1 Cartouche H30-1 (3-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leiden H30-1 HDM H30-2 (5-0)final
Noordwijk H30-1 Pinoké H30-1 (1-1)scheduled
Cartouche H30-1 Terriërs H30-1 (2-7)final
HDM H30-1 Victoria H30-1 (5-0)scheduled
HGC H30-1 Kieviten H30-1 (6-3)final
Ring Pass Delft H30-1 HIC H30-1 (1-6)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Kieviten H30-1 Leiden H30-1 (1-3)final
Terriërs H30-1 HGC H30-1 (5-4)final
HDM H30-1 Cartouche H30-1 (4-2)final
Victoria H30-1 Pinoké H30-1 (1-2)final
HIC H30-1 Noordwijk H30-1 (1-1)scheduled
HDM H30-2 Ring Pass Delft H30-1 (4-5)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Pinoké H30-1 HIC H30-1 (1-5)final
Leiden H30-1 Terriërs H30-1 (6-5)final
HGC H30-1 HDM H30-1 (1-3)final
Noordwijk H30-1 HDM H30-2 (4-3)final
Cartouche H30-1 Victoria H30-1 (5-4)final
Ring Pass Delft H30-1 Kieviten H30-1 (3-4)scheduled