Beste Victoria supporters,
Afgelopen weken hebben onze top jeugd elftallen de herindeling gespeeld, hard gestreden en met een aantal fraaie resultaten!
JA1 heeft na wat lastige eerste wedstrijden zich geplaatst voor de play offs voor het Landelijk. Aankomende zaterdag om 14:30 uur op Zoetermeer zullen zij aantreden tegen HDM JA1 om te bepalen wie van deze twee ploegen zich namens Zuid-Holland mag melden in de landelijke competitie. Succes mannen!
JA2 heeft afgelopen weken een paar goede wedstrijden gespeeld maar veel pech gehad. Gelukkig wonnen de mannen zaterdag hun laatste wedstrijd en kunnen ze met een goed gevoel richting de nieuwe competitie gaan na de herfstvakantie.
JB1 heeft zich direct geplaatst voor het landelijk, een prachtige prestatie waar we trots op zijn! De jongens hebben zich met 4 overwinningen en 2 gelijke spelen uitstekend laten zien en kunnen zich opmaken voor mooie duels. Gefeliciteerd staf en spelers!
JB2 heeft zich glansrijk verzekerd van district TOP klasse door al hun 5 wedstrijden te winnen, er was geen maat op de jongens in deze poule. Met de plaatsing voor landelijk en het behalen van de hoogste poule in het district bewijst onze JB lijn wederom sterk bezet te zijn, klasse gedaan!
JC1 mag zich zaterdag melden in de play offs voor IDC 2, om 11 uur en 15:30 uur (ook op Zoetermeer) zullen de jongens de strijd aan gaan met HDM en Cartouche. Aangezien er maar één van deze drie ploegen zich plaatst is alle support welkom!
JC2 heeft bewezen over veel kwaliteit te beschikken door hun voorcompetitie te winnen en zich minimaal te verzekeren van sub-top klasse, daarmee is ook onze JC lijn dit jaar een sterk bezette groep jongens!
JD1 komt van ver met het jonge team maar heeft na de 9-0 overwinning op Leonidas afgelopen zaterdag zich verzekerd van plek 4 in de poule. De verschillen zijn met de week groter en kleiner geworden dus dat belooft wat voor de komende weken! In de sub-top gaan de mannen de strijd aan om na de kerst zich weer te laten zien in de TOP klasse.
JD2 heeft ook een ijzersterke periode achter de rug en zijn gedeeld eerste geworden, maar op doelsaldo als derde geëindigd. Deze jongens zullen in een sterke 1ste klasse poule gaan strijden voor mooie resultaten!
MA1 heeft helaas net niet de play offs gehaald voor het super A, maar zal wel in de district TOP klasse gaan spelen. Ook hier is de afgelopen weken hard gewerkt en we kunnen zien dat er progressie geboekt wordt, goed gedaan!
MB1 is na de overwinning van zaterdag verzekerd van de play offs voor het super B, die gespeeld worden op Klein Zwitserland aankomende zaterdag! Een mooie prestatie en ook deze meiden verdienen veel support langs de lijn!
MB2 trof een hele zware voorcompetitie maar hebben zich daar waar mogelijk kranig verweerd en er is veel geleerd! Helaas zullen de meiden een klasse lager gaan spelen, maar des te meer kans om flink wat wedstrijden te gaan winnen.
MC1 is derde geworden in de herindeling TOP klasse en zullen daarom ook uitkomen in de district TOP klasse, het verschil was soms klein en er werd een aantal keer heel goed van een dikke achterstand terug geknokt maar het kwartje viel iets te vaak de andere kant op.
MC2 heeft zich netjes gehandhaafd in de 1ste klasse, een top prestatie met een best pittige poule.
MD1 is knap 2de geworden in hun poule en zullen na de herfst gaan meestrijden in de TOP klasse. De meiden hebben al fantastische wedstrijden gespeeld met heel goed en verzorgd spel, dat beloofd wat moois te gaan worden!
MD2 gaat na de herindeling ook blijven in de 1ste klasse, wat een mooi resultaat is gebleken! De meiden hebben laten zien goede stappen te zetten in hun ontwikkeling en daar zijn we heel blij mee!
Laten we als Victorianen aankomende zaterdag de jongens van A1 en C1 en de meiden van B1 allemaal komen aanmoedigen, daar liggen prachtige kansen op plaatsing voor het landelijk, super B en IDC 2!
Met sportieve groet,
Eelko van Roon
Technisch Directeur TOP jeugd Victoria